Naga MarketsCreativeForge Games z całkowicie nowym rozdaniem, twierdzi prezes Piotr Karbowski
Zrzut ekranu z gry Gladiators Manager

26 maja notowana na NewConnect spółka CreativeForge Games zaprezentowała trailer gry Gladiators Manager, która ma trafić na rynek pod koniec 2021 roku. Jednocześnie do końca roku bieżącego studio chce wypuścić dwa koljne tytuły na platformę Steam, Aircraft Carrier Surivival oraz House Flipper City, który ma powtórzyć sukces House Flippera produkcji PlayWay. Piotrem Karbowskim, prezes CreativeForge, podczas wywiadu na antenie Comparic24.tv opowiadał o planach spółki na najbliższą przyszłość.

  • CEO CreativeForge Games opowiada o planach spółki związanych z premierami własnych produkcji – “Aircraft Carrier Survival” oraz ‘House Flipper City”
  • We wtorek, 26 maja 2020 roku, spółka zaprezentowała materiały związane z przyszłorocznym tytułem Gladiators Manager
  • Po sukcesie “Drug Dealer Simulator” firmy Movie Games w planach wydawniczych CFG pojawiły się się dwa symulatory – “Hooligan Simulator” i “Trapper Simulator”

Te artykuły również Cię zainteresują
CreativeForge Games z całkowicie nowym rozdaniem i planem kolejnych premier

Studio gamingowe otrząsnęło się po nieudanej premierze gry Phantom Doctrine, spłaciła przedterminowo wartą 3 miliony złotych pożyczkę i w porównaniu z kondycją z 2018 roku, to obecny CreativeForge Games jest całkowicie inną spółką, przyznaje prezes studia.

Jest to całkowicie nowe rozdanie, posiadamy nowe tytuły, zasoby oraz przedsięwzięcia i działamy w zupełnie inny sposób niż do tej pory. Zmieniliśmy się o 180 stopni ­– mówił podczas połączenia ze studiem Compric24.tv gość Krzysztofa Kamińskiego, Piotr Karbowski.

W trakcie środowej sesji notowania spółki na NewConnect testowały poziom 33 zł, będący najwyższym od sierpnia 2018 roku. Co prawda po teście długoterminowych szczytów notowania spadają ponad 6,5%, jednak nadal utrzymują się na wysokości lokalnych maksimów, odbijając od marcowych dołków o 250%.

CreativeForge Games (NC: CFG) na wykresie dziennym. Źródło: Topstock.pl

Gladiators Manager – premiera w IV kw. 2021 r.

– Gladiators Manager to gra osadzona w starożytnym Cesarstwie Rzymskim prowadząca do brutalnego świata, z którego można uciec tylko przez śmierć lub bogactwo. Jeśli wybierzesz tę ostatnią, odbudujesz upadającą szkołę gladiatorów, aby wykuć swoją drogę do chwały. Zaczynasz od zarządzania szkołą na skraju bankructwa i powoli rozbudowujesz ją poprzez dodawanie i ulepszanie budynków. Zapewnienie najlepszej kadry i zaplecza dla gladiatorów walczących w Twoim imieniu szybko się opłaci – napisano w materiałach promujących przyszły tytuł.

CreativeForge Games jest spółką notowaną na GPW Od połowy 2018 roku, wchodząc w skłąd grupy PlayWay. W 2019 roku spółka realizowała stratę netto na poziomie 164 tysięcy złotych, wobec niemal 900 tysięcy złotych straty rok wcześniej.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here