Naga MarketsCreativeForge Games pokazał trailer nowej gry: Phantom Doctrine The CabalW czwartek, po godzinie 15:00 pokazał się trailer nowej gry: Phantom Doctrine The Cabal od studia CreativeForge Games. Sam trailer mocno zaskakuje i wskazuje, że gra może być pretendentem do AAA. Akcje spółki zyskiwały podczas wczorajszej sesji nawet ponad 20%, a kurs pokonał na moment barierę 45 zł. i zbliżył się do historycznego szczytu notowań, odnotowanego niedługo po debiucie w 2018 roku, na poziomie blisko 55 zł.

  • CFG pokazało w czwartek trailer nowej gry.
  • Phantom Doctrine The Cabal może być pretendentem do grypy AAA, w której skład wchodzą największe produkcje na całym świecie.
  • Akcje CFG zyskują na giełdzie. Kurs zmierza w kierunku 50 zł.

Zobacz również: NG Games testuje historyczny szczyt. Akcje drożeją o 15%!

Te artykuły również Cię zainteresują
Akcje CreativeForge Games (CFG) zmierzają w kierunku historycznych szczytów

Walory CFG są obecnie w bardzo dynamicznym trendzie wzrostowym. Kurs zyskuje od momentu załamania z połowy marca. Straty związane z giełdową paniką udało się odrobić już po około 1 miesiącu, kiedy kurs odbił z poziomu 7 zł. do blisko 20 zł. Obecnie za walory spółki trzeba zapłacić powyżej 40 zł. a kurs zmierza w kierunku historycznego szczytu, który został wyznaczony w 2018 roku, tuż po debiucie akcji na parkiecie NewConnect.

Podczas piątkowej sesji walory CFG tanieją o 5,6%, a kurs oscyluje w okolicach 40,50 zł. Korekta po wcześniejszych wzrostach odbywa się jednak przy niewielkich obrotach, które po 5 godzinach handlu zbliżają się do poziomu 200 tys. zł.

CreativeForge Games planuje dwie premiery własnych produkcji w 2020 roku

Na początku lipca, Piotr Karbowski, Prezes Zarządu CFG poinformował, że CreativeForge Games planuje dwie premiery własnych produkcji w 2020 roku:„Aircraft Carrier Survival”, oraz „House Flipper City”, będąca podobną grą do “House Flipper”, która zaliczyła jakiś czas temu bardzo udany debiut i została pozytywnie oceniona przez graczy. Budżety obu gier mają nie przekroczyć 350 tys. zł.

Karbowski powiedział, że w całym 2020 roku roku CretiveForge Games planuje wydać około 16 gier zewnętrznych producentów, a – jak wynika ze strony spółki na portalu Steam – na chwilę obecną ma podpisane 10 umów. CFG prowadzi obecnie rozmowy z blisko 50 zespołami zagranicznymi, z którymi może nawiązać współpracę.

„Chcemy współpracować z małymi zespołami, które mają w wielu przypadkach już ukończony produkt, ale nie wiedzą jak go promować” – powiedział Prezes Zarządu CFG.

Zobacz również: Cormay zyskuje w piątek 18%. Nowy rodzaj testów na COVID-19

Poniżej znajduje się wywiad z Prezesem Zarządu CreativeForge Games, Piotrem Karbowskim, w którym pojawia się między innymi wątek dotyczący wypuszczonego wczoraj trailera nowej gry: Phantom Doctrine The Cabal.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here