Naga MarketsGorące spółki dniaNotowania spółki CreativeForge Games rosną nieprzerwanie od połowy marca, w ostatnim czasie przy podwyższonych obrotach. Powodem wzrostów jest oczekiwanie na wydanie kilku gier, które mają spory potencjał sprzedażowy. Wczoraj spółka podała, że liczba graczy oczekujących na zakup gier w sklepie Steam przekroczyła poziom 415 tysięcy.

  • 415 tys. graczy oczekuje na gry CreativeForge Games
  • “Aircraft Carrier Survival” oraz “House Flipper City” jeszcze w tym roku
  • Kurs pod kluczowym oporem

Kluczowe gry to “Aircraft Carrier Survival” oraz “House Flipper City”, którego pierwowzór okazał się hitem. Obie gry mogą zadebiutować w okresie wakacji. Warto także dodać, że spółka odnotowała niezłe wyniki w ostatnim kwartale ubiegłego roku, a także była w stanie szybciej spłacić 3 mln zł zadłużenia.

Te artykuły również Cię zainteresują
CreativeForge Games z obiecującą wishlistą

Obecnie kurs znajduje się przy ważnym oporze. Z uwagi na trwający od dłuższego czasu ruch wzrostowy, niewykluczona jest korekta, jednak w dłuższym okresie oczekiwanie na istotne gry, może podtrzymywać pozytywny sentyment do spółki.

creativeforge


Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy prowadzonej przez Comparic.pl. Zapraszamy do jej aktywnego tworzenia!

Kurs Ultimate Games z korektą

Spółka Ultimate Games podała podczas wtorkowej sesji, że zawarła umowę z Destructive Creations na wydanie gry “Hatred” na Nintendo Switch. Planowany termin premiery gry to przełom 2020 i 2021 roku. Zgodnie z zawartą umową, Ultimate Games będzie pełnił rolę wydawcy dla gry w wersji cyfrowej na całym świecie, wydawcy zewnętrzni będą prowadzić dystrybucję gry w wersji pudełkowej na całym świecie. Wcześniej firma informowała o zamiarze wypłaty dywidendy w wysokości 0,40 zł na akcję.

ultimate games

Mimo dobrej sytuacji finansowej i obiecujących perspektyw, na wykresie wzrasta ryzyko wystąpienia korekty. Kurs dynamicznie rośnie od połowy marca, osiągając nowe historyczne maksima. Wczoraj doszło do reakcji podażowej, jednak w końcówce sesji popyt ożywił się. Zejście poniżej wczorajszego minimum może więc oznaczać wejście w okres korekty.

Przeczytaj również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here