Naga MarketsCraig Wright jest niemal 100-procentowo pewny, że uzyska dostęp do Bitcoinowej (BTC) fortunyCraig Wright, który wciąż utrzymuje, że jest owianym tajemnicą Satoshim Nakamoto pozostaje niemal pewny, że uda mu się uzyskać dostęp do Bitcoinowej fortuny. BTC warte wiele miliardów dolarów mają być przechowywanie w tzw. Tulip Trust, do którego prawa rości sobie także rodzina jego zmarłego wspólnika, Davida Kleimana.

Bitcoinowy “Tulip Trust”, który rzekomo skupia 1,1 mln BTC znajduje się w centrum zaciekłego sporu między Wrightem a spadkobiercami Kleimana. Kleiman pozwał Wrighta, twierdząc, że ten przywłaszczył Bitcoiny i manipulował dokumentami, e-mailami i inną korespondencją w celu zdefraudowania własności jego brata.

Wright uzyska dostęp do Tulip Trust?

Wright był wcześniej potępiany przez sąd za to, że nie wykazał wszystkich posiadanych przez siebie Bitcoinów. Twierdził, że „niemożliwe” będzie wykonanie nakazu sądowego, ponieważ jego Bitcoiny zostały zaszyfrowane przez skomplikowany program Shamir Secret Sharing.

W najnowszej rozmowie z zespołem Cointelegraph, samozwańczy Satoshi Nakamoto stwierdził: “Mam 99,9999 procent pewności, że przejmę kontrolę nad moimi Bitcoinami (BTC) i czymkolwiek innym”.

Zobacz też: Craig Wright oświadczył, że otrzymał klucz do bitcoinowej fortuny wartej blisko 10 mld dolarów

W sprawie sądowej, Craig Wright złożył dokumenty zawierające jedynie klucze publiczne twierdząc przy tym, że klucze prywatne są nadal w rękach powierników. Na pytanie, dlaczego sam nie jest jednym z powierników, odpowiedział:
“Ponieważ jestem wystarczająco mądry, aby nim nie być. Wtedy bowiem ludzie właściwie mogliby mnie zmusić do przenoszenia monet. Możesz natomiast wziąć rzeczy od powierników. Gdyby kluczowe były u mnie, ludzie mogliby przejąć mój majątek.”tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here