Naga MarketsCraig Jones, brazylijski zawodnik Jiu-Jitsu z Australii, przyznał, że stracił bitcoiny, które kupił w 2015 r.

  • Sportowiec przyznał się, że stracił dostęp do swoich BTC, które kupił w 2015 r.
  • Teraz ma otrzymać tokeny od swojego sponsora.

Stracone bitcoiny

Według wpisu z 16 lipca na blogu CoinJar, 29-letni były mistrz świata Federacji Brazylii Jiu-Jitsu i dwukrotny mistrz Abu Dhabi Combat Club Trials kupił bitcoiny (BTC) w 2015 roku, kiedy cena jednego BTC wynosiła około 200-400 USD.

Te artykuły również Cię zainteresują
Wraz z kilkoma kumplami kupiliśmy trochę bitcoinów, a potem prawie natychmiast o tym zapomnieliśmy. Potem, gdy kilka lat później wszyscy zwariowali [na punkcie BTC], wszyscy gorączkowo próbowaliśmy ustalić, kto ma hasło, ale nikt nie mógł sobie tego przypomnieć – mówi zawodnik.

Nagroda pocieszenia

Na pocieszenie teraz przyznano mu 1000 USD w bitcoin cash (BCH). To w ramach nagrody za zwycięstwo w walce w Wielkiej Brytanii. CoinJar, giełda kryptowalut z siedzibą w Melbourne, ogłosiła również, że będzie sponsorować Jonesa kryptowalutami.

Warto przypomnieć, że zawodnik Ultimate Fighting Championship (UFC), Jon Fitch, stał się jednym z pierwszych zawodników MMA, którzy otrzymali zapłatę w BTC w 2015 roku.

Autor poleca też:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here