Naga MarketsGwiazdy gry Couter-Strike, z których jedna może pochwalić się aż dwoma milionami fanów w sieci, wezmą udział w turnieju, w którym ważną rolę odegrają blockchainowe tokeny.

  • Couter-Strike to popularna gra komputerowa będąca symulacją walk policji z terrorystami.
  • Słynni gracze, którzy specjalizują się w Couter-Strike, wezmą udział w turnieju, w którym ważną rolę odegrają tokeny.

Couter-Strike i blockchain

Turniej jest sponsorowany przez Verasity – platformę z “natywnym tokenem uwagi” VRA, który zostanie użyty w czasie wydarzenia. Wezmą w nim udział Nathan Schmitt (NBK) i najlepszy gracz w Azji Kevin Susanto (Xccurate), który według komunikatu prasowego ma aż dwa miliony fanów na całym świecie. Verasity podpisało długoterminową umowę z agentami graczy. Firma jest także w trakcie uzyskiwania licencji hazardowej.

Te artykuły również Cię zainteresują
Koncepcja tokenu VRA bardzo przypomina to, jak działa token BAT. CEO firmy, RJ Mark Hain, powiedział Cointelegraph, że VRA ma pewne znaczące zalety w stosunku do swojego bardziej znanego konkurenta. Co ważne, aż 100 proc. przychodu w tokenach trafia do twórcy treści.

To coś innego

– To, co robimy, jest zupełnie inne [niż BAT]. Nie mamy nic wspólnego z przeglądarką. Jeśli pracujesz dla dużego medium, takiego jak Bloomberg, Bloomberg ma odtwarzacz wideo obsługiwany przez Brightcove. […] Ale Bloomberg chce mieć nagrodę [dla klientów], czy to kryptowalutę, czy cokolwiek innego. Biorą więc nasz zestaw SDK, instalacja zajmuje około pół godziny, a następnie kontrolują monetyzację tego wszystkiego, wszystkiego, co dzieje się w tym odtwarzaczu wideo i sferze reklam – tłumaczy Hain.

Według niego Verasity próbuje wykorzystać boom, jaki ma miejsce na rynku gier elektronicznych, który jest wywołany pandemią COVID-19. Jednak w przyszłości projekt może rozszerzyć się na inne gry, takie jak szachy, a nawet sporty na całym świecie, takie jak piłka nożna i koszykówka.

Autor poleca też:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here