Naga MarketsGwiazdy gry Couter-Strike, z których jedna może pochwalić się aż dwoma milionami fanów w sieci, wezmą udział w turnieju, w którym ważną rolę odegrają blockchainowe tokeny.

  • Couter-Strike to popularna gra komputerowa będąca symulacją walk policji z terrorystami.
  • Słynni gracze, którzy specjalizują się w Couter-Strike, wezmą udział w turnieju, w którym ważną rolę odegrają tokeny.

Couter-Strike i blockchain

Turniej jest sponsorowany przez Verasity – platformę z “natywnym tokenem uwagi” VRA, który zostanie użyty w czasie wydarzenia. Wezmą w nim udział Nathan Schmitt (NBK) i najlepszy gracz w Azji Kevin Susanto (Xccurate), który według komunikatu prasowego ma aż dwa miliony fanów na całym świecie. Verasity podpisało długoterminową umowę z agentami graczy. Firma jest także w trakcie uzyskiwania licencji hazardowej.

Koncepcja tokenu VRA bardzo przypomina to, jak działa token BAT. CEO firmy, RJ Mark Hain, powiedział Cointelegraph, że VRA ma pewne znaczące zalety w stosunku do swojego bardziej znanego konkurenta. Co ważne, aż 100 proc. przychodu w tokenach trafia do twórcy treści.

To coś innego

– To, co robimy, jest zupełnie inne [niż BAT]. Nie mamy nic wspólnego z przeglądarką. Jeśli pracujesz dla dużego medium, takiego jak Bloomberg, Bloomberg ma odtwarzacz wideo obsługiwany przez Brightcove. […] Ale Bloomberg chce mieć nagrodę [dla klientów], czy to kryptowalutę, czy cokolwiek innego. Biorą więc nasz zestaw SDK, instalacja zajmuje około pół godziny, a następnie kontrolują monetyzację tego wszystkiego, wszystkiego, co dzieje się w tym odtwarzaczu wideo i sferze reklam – tłumaczy Hain.

Według niego Verasity próbuje wykorzystać boom, jaki ma miejsce na rynku gier elektronicznych, który jest wywołany pandemią COVID-19. Jednak w przyszłości projekt może rozszerzyć się na inne gry, takie jak szachy, a nawet sporty na całym świecie, takie jak piłka nożna i koszykówka.

Autor poleca też:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here