Naga MarketsbitcoinKryptowaluty to rozproszony system oparty na kryptografii oraz technologii blockchain, cały rynek jest dziś wart ponad 200 mld$. W analizach cyklu kryptotrading, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na giełdzie BitBay.


Cosmos (Atom)

Walor dobrze radzi sobie w ostatnich tygodniach, wykres zdecydowanie różni się od tych z czołówki coinmarketcap. Chociaż ten projekt także budzi zainteresowanie i pnie się w górę, wyprzedzając m.in NEO czy Dasha. Cosmos jest zdecentralizowaną siecią tworzoną przy użyciu niezależnych łańcuchów blockchain. Wykres ceny wygląda zachęcająco, ponieważ po utworzeniu dołka przy 2,60 walor ten mocno odbił. Ostatnio Cosmos wybił się z konsolidacji górą, która ukształtowała trójkąt.

Zasadniczo jest to pozytywny element i powinien wspierać dalsze wzrosty. Dziś mała korekta do 4 dolarów, która pokaże siłę ostatniego ataku popytu. W mojej opinii zejście do ok 3,90 czyli połowy ostatniego impulsu będzie okazją do dołączenia do ruchu w górę. Oceniam że w niedługiej perspektywie rynek zechce jeszcze raz przetestować barierę przy 4,40. To z kolei, otworzy drogę do coraz to nowych, wyższych poziomów.

cosmos atom

Basic Attention Token (BAT)

Dzisiejszym wzrostem zwraca uwagę token BAT. Choć nadal dominuje tu trend spadkowy, to byki łapią na chwile oddech. Patrząc szerzej, kurs spada tworząc klin, o zawężających się zakresie wahań. Taka formacja może stanowić o zmianie trendu, pod warunkiem że dojdzie tu do gwałtownego umocnienia. Warto zwrócić uwagę, na coraz to bliżej położone nowe dołki oraz to że kupujący na korektach podchodzą dosyć wysoko. Obecnie spodziewam sie jeszcze odpadnięcia od górnej linii klina i być może nowe dołki. Jednak powoli miejsce się kończy i dojdzie w końcu do wybicia. Z długimi pozycjami warto poczekać na coś na wzór podwójnego dna… dopiero wybicie nad 0,19 a najlepiej nad 0,20 pozwoli myśleć o odreagowaniu wyższego rzędu. W pozytywnym scenariuszu spodziewałbym się testu podstawy klina czyli ok 0,23 USD.

bat

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here