Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

PZ Cormay SA jest producentem odczynników diagnostycznych i dystrybutorem sprzętu diagnostycznego.

Spółka zyskała w ubiegły piątek 8,8% przy najwyższych obrotach od sierpnia 2016 roku. Wtedy to rozpoczął się okres powolnych spadków. Bardzo silne odbicie w górę podczas piątkowej sesji może więc oznaczać zainicjowanie impulsu wzrostowego. Szerszy trend jest boczny i wydaje się, że można obecnie liczyć na wzrosty do okolic ostatnich szczytów czyli 2,60 zł.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

Polenergia to czołowa polska spółka działająca w obszarze developmentu, budowy i zarządzania farmami wiatrowymi oraz dostarczająca paliwa z biomasy dla odbiorców przemysłowych i indywidualnych.

Ostatnia sesja minionego tygodnia należała do udanych dla posiadaczy akcji spółki PEP. Wzrosty sięgnęły 6,1% i podobnie jak w całym okresie wzrostowym, także na tej sesji obroty osiągnęły wysoki poziom. Wyznaczone zostało nowe maksimum ruchu wzrostowego, a cena wybiła górą z trendu bocznego. Pojawiła się także rekomendacja z ceną docelową przy 17,20 zł. Wydaje się, że zarówno obroty jak i dynamika dotychczasowych wzrostów sprawiają, że cel ten jest jak najbardziej realny. Ostatnio o spółce pisałem 7 lutego.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułTurecki ETF okazją do zysków – zmiana kierunku rynku
Następny artykułZapiski giełdowego spekulanta: GTC
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here