Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

PZ Cormay SA jest producentem odczynników diagnostycznych i dystrybutorem sprzętu diagnostycznego.

Spółka zaliczyła wczoraj trzecią z rzędu mocną sesję. Tym razem wzrosty sięgnęły 8,4% przy obrotach najwyższych od kwietnia ubiegłego roku. Patrząc na wykres tygodniowy widać, że cena po okresie długotrwałych spadków, od kilkunastu miesięcy porusza się bokiem. Obecnie zmierzamy do testu oporu jaki wyznaczają dwa ostatnie wierzchołki. Duża dynamika i podwyższony wolumen dają szanse na długo oczekiwane wybicie. To tworzyłoby nowy układ wyżej położonych ekstremów cenowych czyli możliwy początek nowego trendu wzrostowego.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

PKP Cargo oferuje kompleksowe usługi logistyczne zarówno w zakresie przewozów krajowych, jak i wykonywanych poza Polską.

Wtorkowa sesja była kolejnym dniem wzrostów dla PKP Cargo. Kolejowa spółka zyskała tego dnia niemal 3%. To wystarczyło do ustanowienia nowego maksimum trendu wzrostowego z jakim mamy do czynienia od końca maja ubiegłego roku. Kurs wybił wczoraj także poziom szczytu z marca 2016 roku. W praktyce, wydaje się, że najbliższym celem jest okrągły poziom 60 zł. W dłuższym terminie potencjalnym celem kupujących mogą być okolice 68 zł.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułUSD/CHF – w stronę oporu, opcja CALL
Następny artykułTomasz Jaroszek z doradca.tv zaprasza na XTB TradingClub
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here