Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

PZ Cormay SA jest producentem odczynników diagnostycznych i dystrybutorem sprzętu diagnostycznego.

Spółka zdrożała podczas wtorkowej sesji o 4,5%. Była to pierwsza od kilkunastu dni tak udana sesja, która może zwiastować próbę zakończenie korekty i powrót do trendu wzrostowego. Miejsce ku temu zdaje się być niemal idealne czyli ważne wsparcie oparte o dwa wcześniej wybite wierzchołki. Także analiza wolumenu wypada korzystnie tzn. dwa ostatnie impulsy wzrostowe powstały przy znacznym wzroście obrotów, a aktualnie trwająca korekta odznacza się niskim wolumenem. Stoimy więc przed szansą na powrót do wzrostów.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Spółka zajmuje się produkcją, sprzedażą i wdrażaniem autorskiego oprogramowania.

Spółka odnotowała wczoraj kolejną świetną sesję z rzędu. Tym razem wzrosty osiągnęły poziom 2,7%. Co ważne, doprowadziły do wybicia ostatnich szczytów i wyjścia na nowe maksima. Kluczowy jest także rosnący wolumen, który towarzyszy nam od kilku dni. Potwierdza to panujący trend wzrostowy i sprawia, że cena prawdopodobnie będzie kierować się w stronę maksimum z 2007 roku czyli na poziomy nawet powyżej 16 zł. Pod koniec marca DM BOŚ wydał rekomendację kupna z ceną docelową przy 14,10 zł. To wciąż ponad 17% wyżej od wczorajszej ceny zamknięcia. Ostatnio o spółce pisałem 2 listopada.

 

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułRzut okiem na złotego – EURPLN, USDPLN
Następny artykułUSD/CAD – re-test strefy wsparcia, opcja CALL
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here