Naga Markets
Przyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

PZ Cormay SA jest producentem odczynników diagnostycznych i dystrybutorem sprzętu diagnostycznego.

cormay

Wejdź na stronę brokera HFT i sprawdź jak łatwo dokonywać tzw. “krótkiej sprzedaży” na akcjach spółek z GPW.

Na prawie 8% plusie zakończył sesję Cormay. Była to już kolejna wzrostowa sesja z rzędu, która dobrze wpisała się w bardzo dynamiczne wzrosty trwające od początku października. Wczorajsze maksimum to 2,26 zł czyli dokładnie poziom poprzedniego wierzchołka. Wysokie obroty w ostatnim czasie oraz dynamika wzrostów dają spore szanse na pokonanie tego oporu. Oznaczałoby to aktywowanie się formacji podwójnego dna (dołki z początku sierpnia i października). W praktyce mogłoby to oznaczać kontynuację wzrostów przynajmniej na kolejny szczyt czyli 2,88 zł, a więc nawet jeszcze 30% wzrosty. O powrocie kupujących piszemy od 10 listopada.

Lentex jest największym krajowym producentem wykładzin podłogowych PCV oraz włóknin technicznych.

lentexSpółka zyskała wczoraj 2,5% i była to pierwsza od miesiąca tak mocna sesja. Co prawda spółka od dawna porusza się w trendzie wzrostowym, jednak jego prawdziwie dynamiczne wzrosty rozpoczęły się z końcem czerwca. Od tego czasu kurs porusza się w kanale wzrostowym, a ostatnie spadki mogą okazać się tylko korektą, która zatrzyma się na dolnej krawędzi kanału. Na tym poziomie mamy również strefę wsparcia, więc wydaje się, że są pewne szanse na to, że właśnie powstaje kolejny dołek.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here