Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

PZ Cormay SA jest producentem odczynników diagnostycznych i dystrybutorem sprzętu diagnostycznego.

Te artykuły również Cię zainteresują
Spółka sprawiła wielkanocny prezent swoim akcjonariuszom, rosnąć podczas ostatniej sesji przed Świętami o 8,9% przy nieco wyższych obrotach niż w ostatnim czasie. Wydaje się, że wzrosty z ubiegłego czwartku wpisują się w kontynuację zainicjowanego 4 kwietnia odbicia. Spółka wyraźnie zyskuje od początku lutego, jednak po wybiciu poziomu dwóch poprzednich szczytów rozpoczęła się korekta. Spadki sięgnęły do kluczowego wsparciu i tu zaczyna się odbicie. Jest to więc dość podręcznikowy scenariusz, co powinno cieszyć posiadaczy akcji. Wydaje się, że w najbliższym czasie kupujący powinni powalczyć o wybicie poziomu poprzedniego wierzchołka przy 3,21 zł. Ostatnio o spółce pisaliśmy 5 kwietnia.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

KSG Agro jest holdingiem rolniczym. Do głównych zadań Grupy zaliczyć należy produkcję zbóż, warzyw oraz dostarczanie produktów spożywczych do sieci handlowych.

Spółka zdrożała podczas ostatniej przedświątecznej sesji o 4,8% przy obrotach najwyższych od połowy marca. Kurs przez ostatnie kilka tygodni poruszał się w bardzo wąskiej konsolidacji przy malejącym wolumenie. Szerszy trend jest wzrostowy, a konsolidacja miała miejsce po korekcie i przy linii trendu. Wybicie górą w dość mocnym stylu wskazuje więc, na potencjalne dalsze wzrosty. Pierwszym celem kupujących powinien być atak na dotychczasowe maksimum trendu czyli 3,42 zł, a więc szczyt z 20 lutego.

 

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here