Naga MarketsCorelens zajmuje się dystrybucją specjalistycznych rozwiązań dedykowanych branży okulistycznej – do publicznych i prywatnych ośrodków medycznych na terenie całego kraju.

Te artykuły również Cię zainteresują
Notowania spółki są charakterystyczne dla sporej grupy spółek z rynku New Connect. Mimo szerszego trendu spadkowego i okresowego marazmu, co jakiś czas pojawia się nagła i gwałtowna zwyżka. W pierwszych miesiącach roku spółka drożała o ponad 280% i to przy wysokich obrotach. Spadki trwające od marca charakteryzują się dużo niższą dynamiką i obrotami. Możliwe więc, że niebawem popyt znowu się uaktywni, tym bardziej, że cena po korekcie wróciła niemal do dołków z początku roku. W ostatnich dniach zauważalne jest ożywienie, co może sugerować nową zwyżkę. Możliwe także, że ma ona związek ze zbliżającym się raportem za drugi kwartał, który poznamy 14 sierpnia. Spółka charakteryzuje się rosnącymi przychodami, dopiero jednak w ostatnich raportach potrafiła przekuć to na zyski. Wydaje się więc, że rynek może oczekiwać niezłego raportu i pod to mogą toczyć się notowania w najbliższym czasie.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here