Naga MarketsCorelens zajmuje się dystrybucją specjalistycznych rozwiązań dedykowanych branży okulistycznej – do publicznych i prywatnych ośrodków medycznych na terenie całego kraju.

Notowania spółki są charakterystyczne dla sporej grupy spółek z rynku New Connect. Mimo szerszego trendu spadkowego i okresowego marazmu, co jakiś czas pojawia się nagła i gwałtowna zwyżka. W pierwszych miesiącach roku spółka drożała o ponad 280% i to przy wysokich obrotach. Spadki trwające od marca charakteryzują się dużo niższą dynamiką i obrotami. Możliwe więc, że niebawem popyt znowu się uaktywni, tym bardziej, że cena po korekcie wróciła niemal do dołków z początku roku. W ostatnich dniach zauważalne jest ożywienie, co może sugerować nową zwyżkę. Możliwe także, że ma ona związek ze zbliżającym się raportem za drugi kwartał, który poznamy 14 sierpnia. Spółka charakteryzuje się rosnącymi przychodami, dopiero jednak w ostatnich raportach potrafiła przekuć to na zyski. Wydaje się więc, że rynek może oczekiwać niezłego raportu i pod to mogą toczyć się notowania w najbliższym czasie.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznątokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułZa wakacje do Australii zapłacisz kryptowalutą?
Następny artykułKomentarz walutowy – Podwyżka stóp w USA już we wrześniu?
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here