Naga MarketsMiędzynarodowy rynek pracy Freelancer zauważył, że miejsc pracy związanych z kryptowalutami jest coraz więcej. Tylko w trzecim kwartale osiągają 82%. Znaczna ilosć ofert pracy pochodzi od firm, które poszukują freelancerów do projektowania nowych monet, pomagając im w tworzeniu ICO.


“Ludzie zatrudniają freelancerów do projektowania nowych kryptowalut” – powiedział Matt Barrie, prezes firmy Freelancer.

Jedną z głównych umiejętności poszukiwanych przez firmy jest możliwość zarządzania ICO. Pracodawcy poszukują również ludzi z pomysłem na wykorzystywanie Blockchainów. Wykazano, że liczba miejsc pracy związanych z kryptowalutami wzrosła o 59 procent w minionym okresie.

Kryptografia jest zasadniczo podstawową teorią na której opiera się Blockchain. Jednak nie jest wykorzystywana tylko w odniesieniu do kryptowalut. Ma również zastosowanie w bezpieczeństwie i prywatności internetowej.

W ostatnim czasie nie tylko wzrósł popyt na pracowników krypto, ale też oferty są zdecydowanie lepsze. Stwierdzono, że firmy zajmujące się kryptografią płacą średnio o 10-20% więcej niż norma przemysłowa, oferując również lepsze pakiety motywacyjne lub elastyczne godziny pracy.

Firmy zajmujące się kryptowalutami, a zwłaszcza ICO często oferują monety pracownikom jako pozycje w kapitale własnym. Choć token te mogą nadal mieć pewne ograniczenia, to są to o wiele bardziej elastyczne opcje.

Kryptowaluty oraz technologia Blockchain to obecnie temat, którym warto zainteresować się czy to pod względem inwestycyjnym czy też jeżeli chodzi o innowację. Firma Crypto Academy mieszcząca się w Warszawie w Business Link Zebra Tower oraz PGE Narodowy organizuje szkolenia wiedzy podstawowej dotyczącej walut wirtualnych, analizy technicznej oraz smart contracts. Najbliższe szkolenie odbędzie się 25 listopada. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej https://cryptoacademy.clubtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

1 KOMENTARZ

  1. Cóż, jedni marudzą publicznie, jakim to niby oszustwem jest Bitcoin i inne kryptowaluty, a inni po prostu tworzą nową rzeczywistość , zmieniając obecny, zapleśniały system – w nowy, oparty o kryptowaluty…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here