Naga MarketsNotowania dolara nowozelandzkiego do japońskiego jena regularnie od początku roku testują dołki rozrysowane jeszcze w sierpniu 2015 okolic 74.41. Ostatni taki test miał miejsce w marcu, po którym cena próbowała odbijać jednak nieskutecznie.

Wykres dzienny pokazuje, że robi się coraz ciaśniej – wszystko za sprawą zwężającego się trójkąta dobrze respektowanego przede wszystkim od góry. W poniedziałek i wtorek pojawiły się co prawda dwa pin bary wzrostowe nad poziomem 23.6% Fibonacciego (spadki grudzień 2015 – luty 2016), jednak środowa sesja zanegowała sygnał ocierając się swoimi maksimami o mocno nachyloną linię trendu.

Sprawdź również analizę Piotra Drabika w oparciu o harmonic trading – nasz redaktor dopatrzył się na wykresie CAD/JPY spadkowego nietoperza >>

NZD/JPY D1
NZD/JPY D1

Silniejsze spadki z kolei blokowane są przez dolne ograniczenie formacji w połączeniu z wspomnianym wcześniej wsparciem 74.41. Warto obserwować rozwój sytuacji już po Wielkanocy czekając na wybicie z trójkąta, którąkolwiek ze stron.

Odbierz 10 transakcji bez ryzyka od TMS Brokers – szczegóły na Comparic.plConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułSystem inwestycyjny “Spokojny Scalping”
Następny artykułTrade Ideas od UBS
Zafascynowany rynkiem Forex i aktywnie z nim związany od 2013 roku. Trader krótko- i średnioterminowy stosujący swing trading. Do swoich analiz wykorzystuje Price Action pozwalające zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się na rynku. Na pierwszym planie stawia spekulację w momentach przewagi, prostotę, zarządzanie ryzykiem, a przede wszystkim dyscyplinę. Prelegent podczas Price Action Day oraz Seminarium XM w Warszawie. Wolne chwile spędza na treningach kalisteniki i sztuk walki.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here