Naga MarketsJacek Kubrak w garniturze przemawia do zgromadzonych na sali w trakcie trwania kongresu FxCuffs 2017
Jacek Kubrak zdobył serca uczestników konferencji FxCuffs 2018. Weź udział w jego webinarze dla czytelników Comparic!

Osoby Jacka Kubraka nie trzeba przedstawiać wszystkim tym, którzy byli na jednym z jego wystąpień w trakcie ostatniego kongresu FxCuffs. Inwestor z długoletnim doświadczeniem dzieli się wynikami badań naukowych i własnym doświadczeniem w serii wystąpień publicznych Cool Trader Mind. Już w ten czwartek, 18 października o godzinie 20:00 Jacek przedstawi kolejną odsłonę tego wyjątkowego cyklu. 


W trakcie najbliższego spotkania Jacek Kubrak poruszy temat silnie związany z każdym z nas. Strach. 

Dotyczy on każdego – zarówno małych jak i tych większych. A z całą pewnością strach obecny jest na rynkach finansowych. Bo któż z nas nie bał się strat wynikających z błędnej oceny sytuacji na wykresie? Kto nie bał się tego, że rynek zabierze mu część z już wypracowanych zysków? Czy po bolesnej stracie nie odczuwacie lekkiego przestrachu przed zajęciem kolejnej pozycji?

O strachu i sposobach jego zwalczania, a także o tym dlaczego większość z nas, nawet tych największych przegrywa, będzie mowa na najbliższym, darmowym webinarze organizowanym przez Comparic.pl.

SPRAWDŹ AGENDĘ SPOTKANIA

Jacek Kubrak został również ciepło przyjęty przez społeczność Trading Jam Session, a jego wystąpienie z grudnia 2016 roku zostało obejrzane przez ponad 13 500 osób! Zapraszamy do zapoznania się z nagraniem z cyklu Cool Trader Mind, którego głównym tematem było funkcjonowanie umysłu tradera:

Zapisz się na bezpłatny webinar

Najnowsza odsłona cyklu Cool Trader Mind odbędzie się w czwartek, 18 października o godzinie 20:00. Nie możesz wziąć udziału w spotkaniu? Nic straconego! Każdy, kto zapisze się na webinar otrzyma po jego zakończeniu zapis wideo całego spotkania!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here