Naga Markets

Jak to się dzieje, że uczestnicy tego samego kursu mają tak odmienne wyniki tradingowe? Dlaczego tylko 5% graczy zarabia po trzecim roku forexowania? Jak stać się członkiem elitarnego klubu inwestorów, którzy zarabiają?


W taki sposób reklamował swoje wystąpienie na FxCuffs 2016 Jacek Kubrak – inwestor działający zarówno instytucjonalnie jak i prywatnie.Każdy posiada w sobie wszystko, co potrzebuje, aby stać się wyjątkowym i niepowtarzalnym traderem. Potrzebujesz to jedynie wydobyć z swojego wnętrza, nazwać i wykorzystać. Pragnienie, które określa i łączy Cię z tym dlaczego chcesz inwestować na rynkach finansowych i nie jest to jedynie pożądanie pieniędzy. Wiara, że dasz radę, że osiągniesz to, co zaplanowałeś, że będziesz taką osobą, jaką chcesz się stać. Samokontrola a nie pozostawanie w nadziei, że będzie dobrze. Podejście, które daje Ci pozytywny zapał, energię w codziennym działaniu, zadowolenie z tego co robisz. Dyscyplinę, która eliminuje z Twojego  życia wszystko, co Ci przeszkadza w realizacji tego, co chcesz osiągnąć, która koncentruje Cię w 100% na tym, co najważniejsze w drodze do Twojego celu. Determinację, aby utrzymać zaplanowany kurs przez długi okres.

Jacek Kubrak będzie również obecny na tegorocznym kongresie FxCuffs – odbierz swój bilet na to wydarzenie>>>

W ponad dwugodzinnym nagraniu Jacek zawarł elementy swojego wystąpienia na ostatnim kongresie FxCuffs. Poruszone zostały tak różne tematy jak szerokie pojęcie strefy komfortu czy wyniki najnowszych badań nad budową ludzkiego mózgu. Wszystko po to, by wskazać traderom obecnym na Trading Jam Session jak osiągać lepsze wyniki. Nie za pomocą coraz lepszych narzędzi i bardziej wyrafinowanych wskaźników lecz za pomocą odpowiedniego mindsetu.

 

Zapraszamy do obejrzenia całego, podlanego humorem nagrania, którego przesłanie jest proste, lecz jak przekonuje prelegent – niezwykle pomocne w osiągnięciu rynkowego sukcesu. Wszystkie artykuły Jacka Kubraka, której do tej pory ukazały się na łamach Comparic.pl można znaleźć w zakładce autora.Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

NED

Conotoxia


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here