Naga MarketsConsole Labs S.A. złożyła Dokument Informacyjny i czeka na debiut na rynku NewConnect!ConsoleLabs S.A.– specjalista od portowania gier na konsole,poinformował o złożeniu Dokumentu Informacyjnego do Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Kolejnym krokiem studia będzie debiut na NewConnect, który planowany jest na II połowę tego roku. 28 lipca na konsoli Xbox pojawi się  Madness Beverage, polska gra FPS w klimacie science fiction. Spółka do końca 2021 roku planuje wykonać 14 portów.

ConsoleLabs S. A. czeka na debiut na NewConnect

– Debiut na NewConnect to dla nas bardzo duża szansa, aby wejść na kolejny poziom w rozwoju spółki. Aktualnie czekamy na zatwierdzenie Dokumentu Informacyjnego przez GPW. Wszystko wskazuje na to, że uda nam się dołączyć do grona spółek publicznych w II połowie tego roku – mówi Marcin Wesołowski, prezes ConsoleLabs.Plany debiutu ConsoleLabs poprzedzała publiczna oferta akcji, przeprowadzona w maju tego roku. Wartość złożonych zapisów wyniosła ok. 3,3 mln zł.

Ten rok jest wyjątkowy dla naszego studia pod względem nakładu pracy, ilości wypuszczonych portów oraz kolejnych, zapowiedzianych projektów. Aktualnie pracujemy nad kilkoma portami jednocześnie,w tym m.in. nad konsolowymi wersjami Dieselpunk Wars, YachtMechanic Simulator oraz Mech Mechanic Simulator. Do końca 2021 r. chcemy wykonać 14 nowych portów. 28 lipca na konsoli Xbox One pojawi się  Madness Beverage, polski FPS w klimacie science fiction. Gra dodatkowo będzie kompatybilna z Xbox Series X|S.Z kolei na początek 2022 r. zaplanowana jest premiera głośnej gry Succubus na konsole Xbox oraz PlayStation- dodaje prezes ConsoleLabs.

9 czerwca swoją premierę miały dwie gry portowane przez ConsoleLabs,Orbital Racer oraz Ultimate Ski Jumping. Studio zapowiedziało również nawiązanie współpracy z Total Games celem portowania tytułu Contraband Police na konsole Nintendo Switch, Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4 i PlayStation 5.

Dodatkowym segmentem działalności w strategii rozwoju ConsoleLabs jest tworzenie autorskich produkcji gier w ramach działalności jej spółki zależnej. Beast Games, bo o niej mowa, obecnie pracuje nad dwoma autorskimi projektami, w tym Animal Rivals: Up in the Air.

– Warto zaznaczyć, że nasza spółka zależna, mimo krótkiego okresu działalności,generuje przychody. Ufam, że rentowność Beast Games przyczyni się również do rozwoju głównego biznesu, prowadzonego w ramach ConsoleLabs – podsumowuje Marcin Wesołowski.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: wykres bitcoin | orlen kurs akcji | cfd co to jest | kurs pgnig | Dolar nowozelandzki kurs | akcje cdr | bankomat blik |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here