Naga MarketsConsole Labs: Tank Mechanic Simulator 19 maja zadebiutuje na konsolach Xbox One i PlayStation 4Console Labs S.A., spółka specjalizująca się w portowaniu gier na konsole z Grupy PlayWay, 19 maja br. udostępni port gry z gatunku akcji Tank Mechanic Simulator. Tytuł, dostępny do tej pory na PC, będzie można nabyć w wersji dedykowanej konsolom Xbox One oraz PlayStation 4. Obecnie trwa oferta publiczna akcji Console Labs S.A., w ramach której oferowanych jest 165 tys. istniejących akcji. Zapisy na akcje składać można do 18 maja br. Spółka jeszcze w tym roku planuje dołączyć do grona spółek notowanych na NewConnect.

Console Labs S.A. 19 maja br. udostępni port gry z gatunku akcji Tank Mechanic Simulator

– Już niebawem, 19 maja, premiera Tank Mechanic Simulator w wersjach konsolowych. Mamy nadzieję, że zrealizowany przez nas port, podobnie jak dostępna do tej pory produkcja dedykowana PC, osiągnie satysfakcjonujące wyniki sprzedaży i zostanie pozytywnie odebrany w środowisku graczy. Symulator skierowany jest do miłośników tytułów z gatunku akcji i majsterkowiczów. Podczas rozgrywki na odbiorców czeka wiele ciekawych wyzwań związanych z prowadzeniem warsztatu dedykowanego unikatowym czołgom z czasów II wojny światowej. Gracz pozna od podstaw, m.in. specyfikę budowy pojazdów niemieckich, amerykańskich oraz sowieckich. Zrealizowany przez nas port obejmuje konsole Xbox One oraz PlayStation 4. Liczymy, że dystrybucja gry na kolejne nośniki spotka się z dużym zainteresowaniem  – mówi Marcin Wesołowski, prezes zarządu Console Labs S.A.

Te artykuły również Cię zainteresują
W Tank Mechanic Simulator gracz wcieli się w rolę mechanika czołgów z okresu II wojny światowej. Do jego głównych zadań należeć będzie odnawianie i naprawianie pojazdów przy pomocy narzędzi, m.in. młotów, pistoletu na farbę czy piaskarki oraz prowadzenie warsztatu. Po renowacji gracz będzie mógł wyruszyć czołgiem na jazdy testowe, sprzedać lub wstawić go do swojego muzeum. Producentem Tank Mechanic Simulator jest studio DeGenerals S.A.

Console Labs S.A. zrealizowało do tej pory kilkanaście portów gier na konsole. W portfolio spółki są, m.in. popularne tytuły Thief Simulator, Ultimate Fishing Simulator oraz Car Demolition Clicker.

 Jednocześnie do końca br. spółka planuje zrealizować kilka portów tytułów m.in. takich jak: Dieselpunk Wars,  Go All Out, Skinny & Franko: Fists of Violence oraz Mech Mechanic Simulator.

Aktualnie Console Labs jest w trakcie przeprowadzania oferty publicznej o wartości 6,8 mln zł.

Niedawno Beast Games – spółka zależna Console Labs – udostępniła zwiastun swojej pierwszej autorskiej produkcji Animal Rivals: Up In The Air. Rozgrywka z gatunku party games obejmuje tworzenie wymarzonego samolotu. Premiera tytułu na PC planowana jest jeszcze w tym roku.

W 2020 r. Console Labs S.A. odnotowała 2,7 mln zł przychodów. Zysk netto za 2020 r. wyniósł 1,6 mln zł. Jeszcze w tym roku Console Labs S.A. planuje debiut na rynku NewConnect.

invest

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: nasdaq prognozy | co to jest płatność blik | akcje | ceny ropy wti | notowania jsw |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here