Naga MarketsConsole Labs S.A. wykona konsolowe wersje gry Yacht Mechanic Simulator 2021Console Labs, specjalista w portowaniu gier na konsole z grupy kapitałowej PlayWay, będzie pełnił rolę wykonawcy konsolowych wersji gry Yacht Mechanic Simulator 2021. Tytuł będzie kompatybilny z platformami Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4, PlayStation 5 oraz Nintendo Switch. Do 18 maja trwa oferta publiczna spółki o wartości do 6,8 mln zł. Sprzedawanych jest do 165 tys. istniejących akcji. Spółka planuje debiut na rynku NewConnect jeszcze w tym roku.

Console Labs będzie pełnił rolę wykonawcy konsolowych wersji gry Yacht Mechanic Simulator 2021

Spółka znana do tej pory m.in. z konsolowej wersji Thief Simulator czy Ultimate Fishing Simulator, od niedawna pełni także rolę wykonawcy konsolowych wersji Yacht Mechanic Simulator 2021. Rozgrywka obejmuje zakup starych jachtów, ich renowację oraz sprzedaż. – Zgodnie z przyjętą strategią na bieżąco podejmujemy kroki w celu rozwoju naszego portfolio. Wśród realizowanych przez nas projektów jest również Yacht Mechanic Simulator 2021. Na mocy współpracy nawiązanej z Image Power wykonamy porty gry na konsole starej i nowej generacji – mówi Marcin Wesołowski.

Te artykuły również Cię zainteresują
Zespół Console Labs pracuje jednocześnie nad konsolową wersją Tank Mechanic Simulator. Premiera tytułu w wersji na Xbox One oraz PlayStation 4 zaplanowana jest 19 maja 2021 r.

W ramach działalności uzupełniającej, Console Labs S.A. produkuje także gry własne, które realizowane są w ramach jej spółki zależnej. Z początkiem maja br. Studio Beast Games, bo o nim mowa, zaprezentowało zwiastun pierwszej autorskiej gry Animal Rivals: Up In The Air. Produkcja z gatunku party games, w której gracz będzie kreować wymarzony samolot, obejmuje kilka trybów rozgrywki. Premiera tytułu na PC planowana jest jeszcze w 2021 r.

Posiadamy atrakcyjne portfolio gier, dzięki czemu obserwujemy spore zainteresowanie naszymi portami. Stawiamy sobie ambitne cele. Jednym z kamieni milowych w rozwoju naszego Studia jest debiut na rynku NewConnect. Mamy nadzieję, że ten nastąpi w ciągu najbliższych miesięcy. Debiut poprzedza trwająca obecnie publiczna oferta akcji o wartości do 6,8 mln zł. Zapisy przyjmowane są do 18 maja  – mówi Marcin Wesołowski, prezes zarządu Console Labs S.A.

W ramach oferty sprzedawane jest do 16,5 proc. akcji istniejących Console Labs, z czego pakiet do 10 proc. pochodzi z pakietu spółki PlayWay, która po zakończeniu oferty w dalszym ciągu pozostanie większościowym akcjonariuszem. Ponad 99 proc. pozostałych akcji zostało objęte umowami lock-up. Cena jednej akcji wynosi 41,00 zł.

Autor poleca również:

investConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here