Naga MarketsConsole Labs  przygotowuje dużą aktualizacje do gry Thief Simulator Notowana na NewConnect spółka Console Labs S.A., która specjalizuje się w portowaniu gier na konsole, jeszcze w tym roku wypuści darmowego patcha do gry Thief Simulator na platformy Xbox, PlayStation, Nintendo Switch oraz PC.Do końca roku planowane jest również wydanie płatnego DLC, które daje rozszerzenia fabularne do gry.

Console Labs : łączna sprzedaż Thief Simulator przekroczyła 2 mln egzemplarzy

Thief Simulator to sprzedażowy hit z portfolio grupy PlayWay. Symulator złodzieja, w wersji na PC oraz Nintendo Switch, sprzedał się w nakładzie przekraczającym 2 mln kopii. Dodatkowo na konsole Xbox oraz PlayStation tytuł nabyło 120 tys. graczy. Patch, przygotowywany przez studio Console Labs, dotyczyć będzie wszystkich platform, na których ukazała się gra.– Patch do Thief Simulator pojawi się jeszcze w tym roku, przynosząc kolejne usprawnienia, gdzie najważniejszym z nich jest poprawa grafiki. Jednak ta aktualizacja nie skupi się tylko aspektach wizualnych oraz stabilności. Do gry dodana zostanie nowa mapa i misje, a to wszystko w darmowej aktualizacji – opisuje Marcin Wesołowski, prezes Console Labs.

Równocześnie Console Labs pracuje nad płatnym DLC do Thief Simulator, które będzie do dyspozycji graczy również w tym roku.Umowa ze studiem PlayWay dotycząca wykonania rozszerzenia zawiera również podział zysków ze sprzedaży w podziale 50/50.

– Będzie to pierwsze z trzech planowanych płatnych DLC do Thief Simulator, które podobnie jak patch zostanie wydane na wszystkie platformy. W ramach rozszerzenia dostępne będą nowe, bardziej rozbudowane misje, rabunki, a także zestawy przedmiotów. Te rozszerzenia niezwykle uatrakcyjnią rozgrywkę i jestem przekonany, że spotkają się z dużym zainteresowaniem graczy – podsumowuje prezes Console Labs.

Studio Console Labs w Q2 br. uzyskało łącznie 0,97 mln zł przychodów netto ze sprzedaży produktów i usług. Najbardziej dochodowa okazała się sprzedaż gry Thief Simulator, której przychody netto wyniosły 0,4 mln zł.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: livechat akcje notowania | indeks dow jones | kurs akcji lotos | pgnig cena akcji | kurs rubla w kantorach | kurs akcji ccc | lira turecka kurs |

investJesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here