Naga MarketsConsole Labs podpisało umowę na portowanie gry Trans-Siberian Railway SimulatorNotowana na NewConnect spółka ConsoleLabs SA, portująca gry na wiodące konsole, podpisała umowę nawy konanie portu do gry Trans-Siberian Railway Simulator z portfolio produkcyjnego Pentacle SA.Tytuł pojawi się w drugiej połowie 2022 roku na platformach Xbox, PlayStation, Nintendo Switch, w tym na konsolach nowej generacji. ProjektTrans-Siberian Railway Simulatorw wersji na PC osiągnął wishlistę na poziomie 60 tys. zapisów.

Console Labs ma umowę na przeniesienie tytułu na Xbox, PlayStation, Nintendo Switch

– Miło mi poinformować, że podpisaliśmy umowę na ze studiem Pentacle, które jest producentem komputerowej wersji gry.Dzięki zawiązanej współpracy, tytuł pojawi się na wiodących platformach Xbox, PlayStation, Nintendo Switch, w tym na konsolach nowej generacji.Premiera portowanych wersji gry jest zaplanowana na druga połowę 2022 roku – opisuje Marcin Wesołowski, prezes Console Labs. -Trans-Siberian Railway Simulator to kolejny duży projekt, który będziemy realizować. Wishlista podstawowej wersji gry na poziomie 60 tys. świadczy o dużym zainteresowaniu graczy i liczę, że będzie to miało również przełożenie na sprzedaż konsolowych odsłon, tym bardziej że nasza umowa zawiera również podział zysków ze sprzedaży gry 50/50– dodaje Marcin Wesołowski.W Trans-Siberian Railway Simulator gracz siada za sterami potężnych pociągów Kolei Transsyberyjskiej, przemierzając najdłuższą linię kolejową na świecie. Jest to symulator wzbogacony o elementy gier przygodowych, akcji oraz survivalu. W trakcie rozgrywki zmierzymy się z wieloma przeciwnościami, zaczynając od awarii pociągu i niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi, a kończąc na walce z napastnikami oraz polowaniem na zwierzęta. Na szczególną uwagę zasługuje pieczołowite odzwierciedlenie modeli pociągów, a takżeotaczających krajobrazów, które świetnie oddają klimat podróży szlakiem linii transsyberyjskiej.

Debiutując na rynku NewConnect, przedstawiliśmy jasno nasz kierunek rozwoju. Jednym z kolejnych celów było pozyskanie nowych, obiecujących tytułów, które wzmocnią pozycję rynkową ConsoleLabs. Cieszy mnie, że realizujemy te założenia. Dowiedliśmy już, że portowanie gier jest opłacalnym biznesem i teraz, przy wsparciu akcjonariuszy oraz inwestorów, chcemy osiągnąć pozycję lidera w tym sektorze – podsumowuje prezes ConsoleLabs.

Studio Console Labs 9 września dołączyło do grona spółek publicznych i zadebiutowało na rynku NewConnect. ConsoleLabs w I półroczu 2021 osiągnęło zysk netto na poziomie 0,4 mln zł oraz zwiększyło swoje przychody netto o 77 proc. r/r do poziomu 1,6 mln zł.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs jena prognozy | kurs stalprodukt | kurs ccc | kurs korony norweskiej nbp | kurs dolara australijskiego nbp | lpp akcje opinie | kurs jena |

investJesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here