Naga MarketsConsole Labs – spółka specjalizująca się w portowaniu gier na konsole z Grupy PlayWay – planuje zadebiutować na rynku NewConnect na przełomie czerwca i lipca br., poinformował ISBnews.TV prezes Marcin Wesołowski. Po zakończeniu trwającej obecnie oferty publicznej PlayWay pozostanie większościowym akcjonariuszem Console Labs z udziałem 58,8%.

Do 18 maja trwa oferta publiczna akcji, w ramach której część obecnych akcjonariuszy spółki zaoferuje 165 tys. istniejących akcji. Cena sprzedaży jednej akcji została ustalona na poziomie 41 zł.

Te artykuły również Cię zainteresują
“Na przełomie czerwca i lipca zaplanowany jest debiut na NewConnect. Po zakończeniu oferty PlayWay będzie nadal większościowym akcjonariuszem Console Labs z udziałem 58,8%” – powiedział Wesołowski w rozmowie z ISBnews.TV.

“W najbliższych kwartałach chcemy zwiększyć skalę działalności oraz pozyskać kolejne rynki zbytu w Japonii. Jesteśmy jedną spółką z grupy PlayWay, która ma bezpośrednią możliwość wydawania na rynku japońskim” – dodał.

Console Labs odnotowała 2,7 mln zł przychodów i 1,6 mln zł zysku netto w 2020 r.

Console Labs to spółka specjalizująca się w portingu gier na zlecenie z komputerów PC na inne konsole, takie jak Nintendo Switch, Sony PlayStation PS4 / PS5, Microsoft Xbox One / Series X/S oraz MacO, a także w produkcji i wydawaniu gier we własnym zakresie i na własny rachunek, ze wsparciem głównego akcjonariusza – PlayWay.

PlayWay, który w 2016 roku zadebiutował na rynku głównym GPW, to inkubator zespołów deweloperskich, które tworzą gry komputerowe i mobilne w oparciu o pomysły własne oraz pomysły opracowane w centrali spółki.

invest


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here