XTB

Conotoxia – informacje o brokerze

 

Conotoxia Ltd. to przełomowy ekosystem finansowy zasilany przez Cinkciarz.pl, jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek branży fintech w Polsce. Ta licencjonowana przez CySEC firma została już nagrodzona jako „Odkrycie roku” przez Invest Cuffs 2021 oraz za „Best Trading Experience” na Ultimate Fintech Awards 2022.

Conotoxia Ltd. oferuje inwestorom 5000+ instrumentów z poziomu jednego prostego konta Smart. Oferta obejmuje szeroki zakres kontraktów CFD na indeksy, kryptowaluty, akcje, ETFy, surowce, metale szlachetne i pary walutowe ze spreadami od 0. Firma dostarcza również możliwości długoterminowego inwestowania na akcjach i ETFach DMA. Do dyspozycji inwestorów znajdują się dwie platformy – MetaTrader 5 i cTrader. Oprócz tego broker zapewnia rzetelne codzienne analizy wideo, komentarze rynkowe i kompleksowe centrum edukacyjne.

Conotoxia Ltd. jest także twórcą projektów lojalnościowych o niewiarygodnej skali: program #ConoPoints z prezentami oraz elitarny Conotoxia Magnates Club dla inwestorów rynkowych posiadających znaczący kapitał. Wszystko to razem tworzy pierwszy w historii Trading Universe, który spełnia wszystkie oczekiwania współczesnych traderów i inwestorów.

 

Trading Universe – czym jest?

 

Trading Universe to uniwersalna nazwa nowoczesnego centrum produktów i usług: finansowych, informacyjnych, inwestycyjnych i społecznych, dostarczanych przez różne podmioty Conotoxia Holding. Jedno proste konto Smart w Conotoxia Ltd. to drzwi do świata wielu możliwości. Nie musisz otwierać kilku rachunków inwestycyjnych u różnych firm, teraz najpopularniejsze produkty finansowe są dostępne w jednym miejscu. W ramach jednego konta użytkownik otrzymuje:

 • Możliwość handlu i inwestycji na 5000+ aktywach z 9 klas, wraz z akcjami i ETFami DMA.
 • Jedna z najbogatszych ofert kryptowalut na rynku ze 140+ CFD na pary kryptowalutowe dostępne do handlu 24/7.
 • Uczciwe warunki handlowe: 0 swapu na pozycji kupna akcji i ETF DMA, minimalny spread od 0, 0 prowizji na kryptowalutach i indeksach, 0 prowizji od wpłat i wypłat (dla przelewów bankowych oraz Conotoxia Pay-portfel walutowy), 2 nowoczesne platformy handlowe (MT5 i cTrader), minimalna wartość lota 0,1
 • 2400+ akcji i ETFów z głównych światowych giełd.
 • Globalne przekazy pieniężne, wymiana środków w 160 walutach, Conotoxia e-Wallet z powiązaną z nim kartą Conotoxia Visa. Wszystkie te usługi są obsługiwane przez różne podmioty należące do Conotoxia Holding (użytkownik otrzymuje odpowiednie informacyjne o ryzyku i wyskakujące okienka w miarę poruszania się w Trading Universe).
 • Doradztwo inwestycyjne i Zarządzanie portfelem (wkrótce).
 • Internetowa społeczność inwestorów (wkrótce).
 • Conotoxia Magnates’ Club dla inwestorów rynkowych posiadających znaczący kapitał (wkrótce).

Program lojalnościowy #ConoPoints z prezentami ze sklepu eStore (wkrótce).

Konto Conotoxia Smart – oferta i warunki handlu

 

Zawsze masz wrażenie, że dokonanie właściwego wyboru jest trudne i czasochłonne? Conotoxia Ltd. stworzyła dla Ciebie jedno wszechstronne konto SMART.

 

Handel kontraktami CFD, inwestowanie w tysiące globalnych instrumentów, bezpośredni dostęp do rynku akcji DMA CFD1, przelewów pieniężnych w 160 walutach2, karta Visa2, oraz punkty w ramach programu #ConoPoints, a nawet ekskluzywny Conotoxia Magnates Club. Wszystko to z poziomu jednego konta, które z pewnością Ci się spodoba.

Smart
Liczba dostępnych instrumentów 5000+
Dostępne instrumenty MT5 CFD: Waluty, Indeksy, Akcje, Akcje DMA, ETFy, ETFy DMA, Surowce, Metale szlachetne, Kryptowaluty

 

cTrader CFD: Waluty, Indeksy, Surowce, Metale szlachetne, Kryptowaluty

Prowizja na Indeksach 0
Spread na EURUSD 03
Długi swap 0 na pozycji kupna akcji i ETF DMA
Przekazy pieniężne i usługi finansowe Tak2
Wydanie karty Visa Tak2
Możliwość przeniesienia rachunku od innego brokera Tak
Uczestnictwo w programie lojalnościowym ConoPoints Tak
Możliwość dołączenia do elitarnego klubu Conotoxia Magnates Tak
Metoda realizacji zleceń Market Execution
Min. wolumen transakcji (lot) Od 0.01
Prowizja na akcje i ETFy DMA 0,2% od jednego zlecenia
Prowizja na Polskie akcje 0,09% od jednego zlecenia
Prowizja na pozostałe akcje i ETFy 0,08% od jednego zlecenia,
2,5% swapu dla pozycji długiej i krótkiej
Platformy transakcyjne MetaTrader 5 Desktop

MetaTrader 5 Webtrader

MetaTrader 5 mobile app for iOS / Android

 

cTrader Desktop

cTrader Webtrader

cTrader mobile app for iOS / Android

Minimalny depozyt $100 (lub równowartość)
Waluta depozytu EUR, USD, GBP, PLN
Kryptowaluty 24/7 Tak5
API & Hedging Tak
Maksymalna liczba otwartych/oczekujących zleceń na jednym rachunku 2000
Metody wpłaty Przelew bankowy, Conotoxia Pay, DotPay
Metody wypłaty Przelew bankowy, Conotoxia Pay
Opłaty za wpłatę/wypłatę 0
Stop Out 50%4
Depozyt zabezpieczający 100%
Zabezpieczenie przed ujemnym saldem Tak
Fundusz rekompensaty dla inwestorów Tak
Możliwość ubiegania się o status Klienta Doświadczonego Tak, tylko dla mieszkańców Polski
Możliwość ubiegania się o status Klienta Profesjonalnego Tak
Dostęp do kanału Telegram z codziennymi analizami Tak

 

1 Na platformie MetaTrader 5.

² Przelewy pieniężne i usługi płatnicze w obszarze Personal są świadczone przez Conotoxia Sp. z oo z siedzibą w Polsce; instytucja płatnicza autoryzowana i regulowana przez Komisję Nadzoru Finansowego (licencja nr 30/2015). Karta Conotoxia Visa jest dostarczana na terenie całej UE na życzenie klienta.

3 Spready są zmienne i zależą od warunków rynkowych.

4 Zgodnie z wymogami ESMA.

5 Z wyłączeniem przerw technicznych w soboty od 10:00 do 17:00 UTC.

 

Dostępne platformy Conotoxia

 

Innowacja czy konserwatyzm? Niezależnie od tego, jaki typ handlu preferujesz, w ofercie Conotoxia znajdziesz platformę, która spełni Twoje oczekiwania.

 

MetaTrader 5 –jedna z najczęściej używanych platform handlowych na świecie. Jest wyposażona w nowoczesne technologie, rozwiązania tradingowe i usługi dodatkowe wspomagające handel na światowych rynkach. Personalizowane wykresy, bogata biblioteka wskaźników do analizy danych, automatyzacja handlu. Różne typy zleceń, ustawianie poziomów wejścia i wyjścia, zlecenia stop loss i take profit.  Dostępna w wersji przeglądarkowej oraz na urządzenia mobilne z systemem iOS i Android. Broker oferuje bezpłatne szkolenia z platformy MetaTrader 5 dla osób, które zarejestrują konto.

 

cTrader – zaawansowana i rewolucyjna platforma transakcyjna STP/NDD dostępna w branży forex. Bogata biblioteka wskaźników oraz własne, funkcjonalne wykresy i mapa transakcji. Wysoka transparentność i szczegółowość zleceń. Dostępna na przeglądarkach internetowych oraz na urządzeniach mobilnych z systemem iOS i Android.

 

Conotoxia Ltd. oferuje bezpłatne szkolenia z dostępnych platform dla osób, które zarejestrują konto.

 

Oferta edukacyjna Conotoxia Ltd

Działalność polskiego oddziału Conotoxia Ltd. wpisuje się w zalecenia KNF dla domów maklerskich, dotyczące edukacji uczestników rynku finansowego w zakresie oferowanych produktów inwestycyjnych oraz ryzyka związanego z inwestycjami. Klienci mają stały dostęp do kanałów edukacyjnych z darmową, obszerną i systematycznie uzupełnianą bazą materiałów na temat rynków finansowych, m.in.:

 • Analizy – codziennie o godz. 8:30 dowiesz się, co według analityków Conotoxia Ltd. jest ciekawym układem na rynku. 20-minutowy przegląd wykresów i wydarzeń makroekonomicznych może zaoszczędzić Twój czas i pomóc w ocenie potencjału rynkowego. Podczas transmisji na żywo na platformie YouTube istnieje możliwość zadawania pytań do prowadzącego.
 • Komentarze – zbiór najważniejszych wydarzeń rynkowych dla osób niemających czasu na ich samodzielne szukanie. Codzienne komentarze to sposób na pogłębienie wiedzy o wpływie czynników zewnętrznych na ceny walut. O dowolnej porze dnia – wtedy, kiedy tylko masz czas.
 • Webinary – w klarowny sposób przedstawiają, jak można analizować wykresy, co jest ważne w handlu na rynku i jak można stosować analizę techniczną. Webinary są ciekawą alternatywą dla osób, które chcą sprawdzić, jak w rzeczywistości można wykorzystać informacje.
 • E-booki – przygotowane z myślą o każdym inwestorze stanowią kompendium wiedzy. Darmowe materiały przygotowane przez najwyższej klasy inwestorów.
 • Tutoriale – ponad 70 krótkich i bogatych w wiedzę filmików instruktażowych przygotowanych przez zespół Conotoxia Ltd.
 • Konferencje stacjonarne oraz seminaria online – wykłady na żywo prowadzone przez specjalistów w dziedzinie inwestycji na światowych rynkach

 

Obsługa klienta

Conotoxia Ltd. zapewnia pełną obsługę w języku polskim od momentu otwarcia rachunku, poprzez wsparcie, po obsługę transakcji. Klientów obsługują pracownicy biur w Limassol (Cypr) i w Warszawie (Polska). Broker zapewnia indywidualne i w pełni darmowe szkolenia z obsługi platformy. Klienci mają możliwość założenia konta oraz uczestnictwa w szkoleniach stacjonarnie w biurze w Warszawie.

Dane kontaktowe do oddziału w Warszawie:
Conotoxia Ltd., oddział w Polsce

Aleje Jerozolimskie 123A

ATLAS TOWER, 26. piętro

02-017 Warszawa
support@cy.conotoxia.com

+48 224 639 988

Handel na kontraktach CFD jest świadczony przez Conotoxia Ltd. (lic. 336/17 CySEC) mającą prawo do wykorzystywania znaku towarowego Conotoxia. Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 82.59% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

cinkciarz