Naga MarketsConagra Brands to jedna z największych amerykańskich firm produkujących żywność. Spółka we czwartek zaprezentowała wyniki za miniony kwartał swojego roku obrotowego. Choć zyskom udało się przebić oczekiwania inwestorów, to po stronie przychodów mieliśmy do czynienia ze sporym rozczarowaniem, gdyż spadły one o 10% r/r.

Reakcja rynku była mieszana. Początkowo kurs spółki rósł, aby zakończyć sesję na minusie. Pierwszym ważnym testem dla podaży powinna być 50-dniowa średnia krocząca (kolor niebieski). Jeśli zostanie wybita, to kolejnym celem dla sprzedających będzie poziom 40 USD. Jest to też potencjalny cel formacjo podwójnego szczytu. Dopiero zniesienie tej strefy wsparcia może oznaczać zerwanie z trendem wzrostowym, z którym mamy do czynienia od listopada ubiegłego roku. Momentum strony podażowej jest wciąż nieprzekonywujące, więc niewykluczone, że dojdzie do ponownego ataku na najbliższy opór wypadający przy poziomie 41,70 USD.

Inwestuj w realizację wzrostów lub spadków zagranicznych spółek – sprawdź ofertę akcji syntetycznych i czym różnią się od normalnych CFD!

Na 11 rekomendacji, aż 7 z nich zaleca zakup akcji Conagra. Jednakże w ostatnim czasie dom maklerski Bernstein ściął swoją rekomendację dla spółki. W przypadku rynku opcji dominują zlecenia put, aczkolwiek ich łączna ilość jest stosunkowo niewielka.

Wszystkie analizy przygotowywane przez zespół X-Trade Brokers dla portalu Comparic.pl możesz śledzić pod tym linkiem!tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here