Naga Markets2016-07-13_AMO-logoW połowie lipca na łamach Comparic rozpoczęliśmy nowy cykl analiz All Markets Online. Cykl ten powstał we współpracy z Windsor Brokers, który jako jedyny broker działający na polskim rynku oferuje bogaty wachlarz 620,000 instrumentów finansowych udostępnionych dla handlu online.


Zapraszamy do zapoznania się z poprzednimi analizami z cyklu All Markets Online.

Założeniem nowego cyklu jest prezentacja istotnych wydarzeń, które dzieją się na wybranych walorach rynków światowych, w połączeniu z ich analizą techniczną. Powstanie cyklu umożliwił nam dostęp do platformy AMO (All Markets Online) oferowanej przez Windsor Brokers.

Dzięki platformie AMO jako redakcja możemy przygotowywać analizy instrumentów finansowych z całego świata. W dotychczasowych analizach pojawiały się głównie spółki amerykańskie ponieważ obecnie trwa tam sezon wyników, który znacząco wpływa na zachowanie cen akcji oraz ruchy indeksów. Analizowane były już takie spółki jak APPLE, JPMorgan, Citigroup, Microsoft oraz inne. Wkrótce w ramach cyklu pojawią się m.in. analizy dużych spółek z Nikkei225 czy indeksu zmienności VIX zwanego indeksem strachu.

Zapraszamy zatem do śledzenia naszego nowego cyklu na łamach Comparic, a poniżej rzut oka na platformę, z której korzystamy w ramach tego cyklu.


 

Platforma All Markets Online ułatwia zorientowanie się w najnowszych wydarzeniach dzięki: Daily Lineup. Zaraz po uruchomieniu platformy AMO, użytkownicy są informowani o istotnych wydarzeniach (np. wynikach spółek) w oknie Daily Lineup (jak na screenie poniżej). Wyniki często, wzbogacone są o wywiady z przedstawicielami zarządu spółek.

Okno Daily Lineup pojawiające się po uruchomieniu platformy All Markets Online.
Okno Daily Lineup pojawiające się po uruchomieniu platformy All Markets Online.

Platforma AMO posiada dwa podstawowe widoki, które dowolnie można zmieniać przesuwając poszczególne okna.

1) MOSAIC:

AMO-mosaic

2) CLASSIC TRADING

AMO-classic-trading

Poruszanie się po platformie AMO wymaga trochę wprawy. Przykładowo po wpisaniu hasła “motors” uzyskamy dostęp do spółek: “General Motors”, “Isuzu Motors”, “Kia Motors”, “Mitsubishi Motors”, “Tata Motors”, “Tesla Motors” oraz wielu innych mniej znanych walorów (poniżej przykład – widoczna lista zawiera 4 podstrony).

Search MENU na platformie All Markets Online.
Search MENU na platformie All Markets Online.

Na koniec warto dodać, że jest to jedna z trzech platform Windsor Brokers. Broker posiada również klasyczną MT4 z dostępem do najpopularniejszych walorów. Zainteresowanym polecam przetestowanie platformy AMO oraz śledzenie naszego nowego cyklu All Markets Online na łamach Comparic.


WEZMĘ UDZIAŁ W WEBINARZE
Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here