Naga MarketsAdmiral-Markets-LogoOd kilku dni na naszym portalu możecie śledzić analizy przygotowywane przez ekspertów z Admiral Markets. Jest to efektem nowo nawiązanej współpracy portalu Comparic z brokerem funkcjonującym na rynku od wielu lat, posiadającym duże doświadczenie i cieszącym się uznaniem traderów. Dzisiaj chcemy oficjalnie przywitać Admiral Markets, życząc sobie oraz nowemu partnerowi, owocnej oraz długotrwałej współpracy!

Eskperckie analizy dla traderów

Dzięki rozpoczęciu współpracy z brokerem, wszyscy nasi czytelnicy będą mogli liczyć między innymi na dostęp do dodatkowej dawki aktualnych, przygotowanych przez profesjonalistów analiz  – par walutowych, indeksów, towarów oraz spółek giełdowych. Chcemy jednocześnie zaznaczyć, że publikowane przez Admiral Markets teksty powstają specjalnie na potrzeby Comparic. Jeżeli jesteście zainteresowani analizą jakiejś konkretnej spółki notowanej na zagranicznych rynkach lub innych aktywów, poinformujcie nas o tym w komentarzach.

Wszystkie teksty przygotowywane przez analityków Admiral Markets, jak i szczegółowe dane o brokerze znajdziecie na jego dedykowanej stronie działającej w ramach Comparic.

Wyjątkowe promocje dla użytkowników portalu

Analizy rynkowe dostarczane od samego rana, aż do godzin wieczornych to jednak nie wszystko! Bezpośrednie partnerstwo z Admiral Markets, daje czytelnikom Comparic dostęp do wyjątkowych promocji oraz bonusów.

Tylko w miesiącu wrześniu i tylko dla Was, Admiral Markets proponuje 25% premii przy zasilaniu rachunku rzeczywistego. Więcej informacji na ten temat uzyskać można pod adresem mailowym info@admiralmarkets.pl.

Oprócz tego każdy z naszych czytelników może całkowicie za darmo wziąć udział w cyklu szkoleń Live Trading, znajdujących się w ofercie Admiral Markets od czerwca 2013 roku. Zobacz jak profesjonaliści handlują na rzeczywistych kontach i jak pomnażają swoje pieniądze. Ucz się od najlepszych – we wrześniu dostęp do sesji Live Trading całkowicie za darmo!

Ludzka twarz handlu

Serwis Comparic jak i dział analityczny Admiral Markets tworzą ludzie. Właśnie dlatego zależy nam na tym, aby nasi czytelnicy mogli jak najlepiej poznać osoby, których analizy czytają i z których korzystają. W związku z tym chcielibyśmy przybliżyć sylwetki ekspertów działu analiz naszego nowego partnera.


Krzysztof KozaKrzysztof Koza

Analityk rynku towarowego i kapitałowego w Admiral Markets AS Oddział w Polsce. Doktorant Szkoły Głównej Handlowej. Absolwent Politechniki Częstochowskiej ze specjalizacją w Zarządzaniu Finansami i Bankowością. Z rynkami finansowymi związany od 2005 roku. Wiedzę i doświadczenie zdobywał jako futures trader giełd CME, ICE, EUREX i EURONEXT-LIFFE. Aktywny inwestor. Na co dzień zajmuje się sporządzaniem analiz i komentarzy rynkowych oraz prowadzeniem szkoleń dla klientów. Komentuje w mediach głównie bieżącą sytuację na rynku surowcowym.

Marcin KiepasMarcin Kiepas

Dyrektor Działu Analiz Admiral Markets AS Oddział w Polsce. Z rynkami finansowymi związany od kilkunastu lat. Autor licznych analiz rynkowych oraz komentarzy dla mediów m.in. Gazeta Giełdy Parkiet, Puls Biznesu, Forbes, stacji telewizyjnych TVN24 Biznes i Świat i Polsat News+ oraz radia TOK FM. W Admiral Markets AS Oddział w Polsce koordynuje prace Działu oraz reprezentuje Admiral Markets AS Oddział w Polsce w mediach.

Tomasz WiśniewskiTomasz Wiśniewski

Analityk rynku walutowego w Admiral Markets AS Oddział w Polsce. Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego oraz Leeds University. Z rynkami finansowymi związany od 2008 roku. Autor materiałów edukacyjnych i szkoleniowych z zakresu technik inwestowania. Na co dzień odpowiedzialny za przygotowywanie analiz rynkowych na rynek polski i zagraniczny oraz prowadzenie szkoleń dla klientów. Komentuje bieżącą sytuację rynkową m.in. dla Polsat News+, Bankier.pl i GPW Media.

Bartosz Zawadzki AdmiralBartosz Zawadzki

Specjalista ds. rynków finansowych w Admiral Markets AS Oddział w Polsce. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie ze specjalizacją Międzynarodowe rynki finansowe. Wiedzę i doświadczenie na rynkach zdobywał na stanowisku tradera giełd: Amex, NASDAQ oraz NYSE. Aktywny inwestor walutowy od 2011 roku. Na co dzień zajmuje się wsparciem klientów oraz prowadzeniem szkoleń.

Admiral-Markets-Logo

Promocja – Tylko we wrześniu dla użytkowników serwisu Comparic.pl 25% premia przy zasileniu rachunku. O szczegóły pytaj mailowo na info@admiralmarkets.pl. Możesz również wypróbować konto demo. Jeżeli jesteś naszym czytelnikiem dostęp do sesji Live Trading we wrześniu masz zagwarantowany całkowicie za darmo. Wystarczy, że wypełnisz formularz!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here