Naga MarketsNowa siedziba Comparic.pl znajduje się na 14 piętrze w biurowcu przy ulicy Domaniewskiej!

W minionych miesiącach dostaliśmy od Was setki maili z pytaniami czy, gdzie i kiedy możecie spotkać się z całą redakcją Comparic.pl aby wspólnie porozmawiać o rynkach. Choć taka możliwość istnieje co rok i jest nią konferencja FxCuffs w Krakowie, to większość z naszych czytelników wydaje się być niepocieszona brakiem możliwości spotkania się z ulubionymi redaktorami Comparic. Biorąc pod uwagę nasz niustający rozwój oraz wyraźny popyt na kontakt naszych czytelników z nami, postanowiliśmy podjąć odpowiednie kroki.


Przełomowa decyzja

Rewolucja internetowa spowodowała nie tylko bańkę internetową na amerykańskim parkiecie, lecz umożliwiła tysiącom ludzi pracę z domu. Home office jest obecnie niezwykle popularnym trendem na Zachodzie i do tej pory, praktykowany był również przez naszych, rozsianych po całej Polsce redaktorów.

W ciągu ostatnich miesięcy Comparic.pl, jako medium poświęcone tradingowi przyjął pozycję lidera, lecz aby utrzymać tempo rozwoju potrzebne są diametralne zmiany. Aby wykorzystać efekt synergii działań ludzi tworzących nasz portal, redaktor naczelny Comparic.pl zdecydował się na stworzenie biura z prawdziwego zdarzenia!

Możliwości korporacji, zapał start-upu

Wybór miejsca biura Comparic.pl padł oczywiście na Warszawę. Stolica jest jednocześnie największym centrum finansowym w kraju – zawdzięczamy to przede wszystkim warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Już w trakcie trwania tegorocznej konferencji FxCuffs została podpisana umowa wynajmu całego piętra w Alfa Office Park Domaniewska. Mniej więcej od połowy kwietnia, każdy chętny na spotkanie z redaktorami Comparic.pl będzie mógł przyjechać na Mokotów i zrealizować swój pomysł!

Spotkaj się z Zbigniewem Wieczorkiem online! Zapisz się na bezpłatny webinar na temat holistycznej analizy rynku >>>

Możliwość pracy w jednym miejscu jest kluczowa ze względu na dalszy rozwój portalu – tłumaczy redaktor naczelny, Marcin Wenus – zebranie wszystkich redaktorów na kilkuset metrach kwadratowych pozwoli zintensyfikować procesy wewnętrzne, a także polepszy jakość naszych analiz co przełoży się również na nasze portfele. Więcej miejsca, więcej rozmów, więcej analiz i lepszy trading – to właśnie będzie przyświecać nam podczas pracy na Domaniewskiej.

W związku z przeprowadzką naszych redaktorów do Warszawy, w ciągu kolejnych dni działalność portalu może ulec nieznacznemu pogorszeniu. Prosimy o wyrozumiałość i zapewniamy, że już od maja ruszamy z nowym cyklem spotkań analitycznych w nowej redakcji Comparic.pl!


AKTUALIZACJA

Data opublikowania powyższego artykułu nie jest przypadkowa. Informacja o naszej przeprowadzce do Warszawy jest oczywiście żartem primaaprilisowym i redakcja Comparic.pl nie planuje w najbliższej przyszłości centralizacji działań w warszawskim biurowcu. Ani jakimkolwiek innym biurowcu.

Comparic.pl tworzone jest przez kilkadziesiąt osób z różnych części Polski. Niewątpliwą zaletą pracy nad portalem jest możliwość swobodnego określenia miejsca oraz godzin własnej pracy. Jeżeli chcemy – pracujemy z domu. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by wziąć laptopa pod pachę i udać się do kawiarni by stamtąd śledzić i relacjonować dla Was najważniejsze wydarzenia rynkowe. Jesteśmy traderami – lubimy wolność.

Zapraszamy zatem do wspólnego działania nad największym polskim portalem poświęconym tradingowi. Jeżeli chcesz podzielić się swoim spojrzeniem na rynek, masz ciekawy komentarz dotyczący bieżących wydarzeń makroekonomicznych lub chcesz wyrazić swoje zdanie na jakiś temat – dołącz do strefy autorów gościnnych i daj się usłyszeć! Czekamy na Ciebie!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here