Naga MarketsJuż 10 czerwca w Warszawie, redakcja Comparic.pl razem z XM przeprowadzi darmowe seminarium inwestycyjne, w trakcie którego omówione zostaną konkretne strategie tradingowe, opisywane regularnie na łamach portalu. Będzie to również okazja do spotkania się z osobami tworzącymi na co dzień grupę medialną Comparic.


Weź udział i wygraj lot do Tajlandii lub bilety na mecz Polaków!

Krzysztof Wiwatowski
Krzysztof Wiwatowski z Comparic.pl

Podczas całodniowego szkolenia będzie można wysłuchać wykładów dwóch prelegentów – Krzysztofa Wiwatowskiego oraz Arkadiusza Jóźwiaka. Oprócz tego w trakcie wystąpienia obecni będą również Adam Rak i Marcin Wenus – redaktor naczelny Comparic.pl oraz wiceprezes Fundacji FxCuffs.

Te artykuły również Cię zainteresują
BIORĘ UDZIAŁ W SEMINARIUM

Po zakończeniu seminarium na miejscu odbędzie się loteria, w której uczestnicy będą mieli szansę wygrać lot do Tajlandii na Wielki Finał Światowych Mistrzostw Forex Milion Dolarów XM oraz bilety na mecz piłki nożnej Polska – Rumunia w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej FIFA 2018.

XM zaprasza traderów do Sheraton Warsaw Hotel, który zlokalizowany jest przy ulicy Bolesława Prusa 2, 00-493 Warszawa. Liczba miejsc jest ograniczona – dokonaj rejestracji już teraz.

Tylko dołki i szczyty oraz teoria boxów od podszewki

Arkadiusz Jóżwiak, Comparic.pl

K. Wiwatowski oraz A. Jóźwiak zaprezentują swoje dwie autorskie strategie tradingowe opisując je krok po kroku – tylko dołki i szczyty (TDiS) oraz teoria boxów wykorzystują popularne narzędzia analizy technicznej takie jak wsparcia/opory, Price Action i tak dalej.

Oprócz samych kwestii technicznych, prelegenci pokażą również jak zarządzają ryzykiem, momentem wejścia w pozycję, jej utrzymywania oraz ostatecznego wyjścia.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych – do zobaczenia w Warszawie!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here