Naga MarketsJest nam niezmiernie miło poinformować, że podczas konferencji Cryptocurrency World Expo, która miała miejsce w Warszawie w miniony weekend, portal Comparic.pl otrzymał statuetkę w kategorii najlepszego portalu roku poświęconego technologii blockchain oraz kryptowalutom (Blockchain Portal of the Year). Wyróżnienie z rąk organizatorów odbierał założyciel i redaktor Grupy Medialnej Comparic, Marcin Wenus.

“Chociaż nie jesteśmy portalem poświęconym stricte tematowi kryptowalut, to o technologii blockchain, Bitcoinie i jego pochodnych piszemy praktycznie od naszych początków, czyli od 2013, dostarczając obecnie największą ilość treści dziennie odnośnie tego dynamicznie rozwijającego się rynku w porównaniu z konkurencyjnymi portalami polskojęzycznymi” – komentował M. Wenus po otrzymaniu statuetki.

Wyróżnienie przyznane przez Cryptocurrency World Expo zachęca nas do dalszej pracy nie tylko w temacie kryptowalut, ale również rynku Forex, giełdy i alternatywnych form inwestowania. Dzięki ciągłemu rozwojowi i przekształceniu portalu w grupę medialną, dostarczamy naszym Czytelnikom każdego dnia około 50 branżowych newsów i analiz, oferując już ponad pięć różnych wersji językowych, do których cały czas dołączają kolejne.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here