Naga Marketsios-comOd prezentacji pierwszej wersji aplikacji mobilnej Comparic.pl, przystosowanej do urządzeń z Androidem, minęło już parę miesięcy. W tym czasie pracowaliśmy wytrwale, aby poprawić wszystkie niedociągnięcia i jednocześnie stworzyć wersję na inny popularny system mobilny spod znaku nadgryzionego jabłka – iOS.


Czytaj Comparic.pl na swoim iPhonie i iPadzie

W końcu możemy pochwalić się zakończeniem prac i zaprezentować aplikację Comparic.pl kompatybilną z systemem iOS – całość wymaga systemu w wersji 9.3. lub nowszej i powinna bez problemu działać na iPhonie, iPadzie oraz iPod Touch.

POBIERZ APLIKACJĘ COMPARIC.PL NA iOS

Agenda szkoleń, możliwość rejestracji i dodania wydarzeń do kalendarza w telefonie
Agenda szkoleń, możliwość rejestracji i dodania wydarzeń do kalendarza w telefonie

Dołącz do przeszło 50 000 inwestorów czytających portal Comparic.pl w poszukiwaniu informacji o rynkach kapitałowych. Aplikacja Comparic.pl zapewnia wygodny dostęp do wpisów pojawiających się w portalu Comparic. Znajdziesz tutaj między innymi:

  • analizy rynku walutowego, światowych indeksów oraz spółek GPW,
  • kanał Rynki na Żywo z bieżącymi informacjami rynkowymi
  • strategie oraz systemy dla instrumentów lewarowanych
  • szkolenia wraz z kalendarzem
  • materiały edukacyjne ze strefy eLearn (po zalogowaniu)
  • zapowiedzi wydarzeń on-line oraz na żywoW sekcji Edukacja, która dostępna jest po zalogowaniu, znajdują się szkolenia video, ebooki oraz prezentacje ze strefy eLearn portalu. Zapraszamy do testowania aplikacji i dzielenia się jakimikolwiek uwagami – zarówno w komentarzach pod artykułem, jak i w specjalnym wpisie na forum.


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here