Naga Markets1457607_800629606707908_4297816458100624849_nMiło nam poinformować, że redakcja Comparic.pl objęła patronat medialny oraz merytoryczny nad projektem Koła Naukowego Inwestycji i Finansów Wydziału Nauk Ekonomicznych na Uniwersytecie Warszawskim.


Tegoroczna edycja Profesjonalnego Szkolenia z Analizy Technicznej jest już drugim takim zorganizowanym szkoleniem przez studentów KNIF na Uniwersytecie Warszawskim. W poprzednim roku swoją wiedzą podzielili się specjaliści m.in z DM Efix lub mBanku. Projekt uświetnił również jeden z prelegentów tegorocznych FxCuffs, Piotr Grela, który opowiedział zebranym o technikach Fibonacciego.

Te artykuły również Cię zainteresują
Studenci KNIF pragną, aby szkolenie było wartościowe dla każdego, dlatego w tym roku również zdecydowano podzielić całe szkolenie na dwa etapy. Pierwszy, wprowadzający, zapozna uczestników z podstawami analizy technicznej. W tej części swój udział mają również redaktorzy Comparic.pl – Marcin Moroz oraz Nazarij Aleksiuk. Opowiedzą oni czym jest analiza techniczna, jakimi przesłankami kierują się inwestorzy ją wykorzystujący oraz zapoznają słuchaczy z podstawowymi formacjami i narzędziami analizy technicznej.

Drugi poziom poruszać będzie takie tematy jak świece japońskie, psychologię inwestowania, czy Price Action. Na koniec całego projektu, planowany jest test zdobytej wiedzy podczas którego pojawi się szansa na wygranie ciekawych nagród rzeczowych.

Dodatkowo, w czasie trwania całego projektu, Dom Maklerski mBank, udostępni wszystkim uczestnikom szkolenia inwestycyjną platformę demonstracyjną, na której będzie można dokonywać transakcji dążąc do osiągnięcia jak najwyższej stopy zwrotu. Liderzy w tej kwestii będą mogli liczyć na zdobycie miejsca na praktykach w DM mBank, iPada Air 16GB czy Amazon Kindle Paperwhite III.

Pierwszy wykład startuje już 30 marca – na dniach powinna pojawić się możliwość rejestracji chętnych na całe szkolenie. KNIF przypomina, że wszystkie niezbędne informacje oraz formularz rejestracji można znaleźć na stronie internetowej Koła. Warto wspomnieć o tym, jak bardzo popularna okazała się być pierwsza edycja projektu. Wówczas, wszystkie wolne miejsca zostały zarezerwowane w przeciągu pierwszej minuty po otwarciu zapisów.

Serdecznie zapraszamy już w najbliższą środę do budynku Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego na pierwszy wykład projektu, który poprowadzi nasz redakcyjny kolega, Marcin Moroz. Więcej informacji dotyczących Profesjonalnego Szkolenia z Analizy Technicznej można znaleźć na stronie KNIF lub na fanpage’u Koła.

investConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here