Naga MarketsComp wyceniony na 69 zł. Notowania cały czas spadają Analitycy Trigon DM w raporcie z 12 maja podnieśli cenę docelową akcji Compu do 69 zł z 62 zł wcześniej. Rekomendacja została utrzymana na poziomie “kupuj”. Raport wydano przy kursie 55 zł. Notowania nie specjalnie reagują jednak na wyższą wycenę.

“Podnosimy naszą cenę docelową z 62 zł do 69 zł po uwzględnieniu w prognozach lepszych perspektyw w segmencie rynku detalicznego w kolejnych latach i podtrzymujemy rekomendację Kupuj. Po oczekiwanym rekordowym roku 2021, z szansą na przekroczenie prognozy zarządu zakładającej 120 mln zł EBITDA, zakładamy kontynuację dobrych wyników w segmencie IT oraz powrót do średnich wyników sprzed obecnego etapu fiskalizacji w biznesie detalicznym” – napisano w raporcie.

Te artykuły również Cię zainteresują
“Potencjalne sukcesy projektów spółki takich jak M/platform, fiskalizacja w Kenii oraz większa niż zakładana sprzedaż urządzeń fiskalnych z funkcją obsługi płatności stanowią dodatkowy upside do naszych prognoz” – dodano.

Czytelny układ ekstremów

Notowania spółki cały czas spadają. Mimo iż da się zauważyć wyhamowanie dynamiki spadku przy wsparciu w rejonie 54 zł, to jednak nie mamy sygnału do odbicia. Warto zwrócić uwagę na czytelny układ coraz niższych wierzchołków. Wybicie ostatniego z nich dałoby pozytywny sygnał.


Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy prowadzonej przez Comparic.pl. Zapraszamy do jej aktywnego tworzenia!

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: cdr akcje | akcje lotosu | mercator kurs akcji | dolar online | usd kurs |


Conotoxia

invest

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here