Naga MarketsAnalitycy Comerzbanku we wtorkowej rekomendacji zwracają uwagę na notowania USD/JPY. Ich zdaniem, utrzymywanie się cen nad poziomem 110,00 daje szanse na silniejsze odbicie w kierunku pułapu 112,00 lub wyżej, jeżeli dolar wesprą silne dane makroekonomiczne.

„USD/JPY testował wsparcie pomiędzy 55-tygodniową średnią ruchomą na 110,22 oraz 200-dniową średnią na 109,86. Wspomniane nałożenie się średnich nie musi być wcale silnym sygnałem i może wskazywać jedynie na korektę, jednak krótkoterminowe odbicie jest jak najbardziej możliwe”.

Sprawdź również komentarz Commerzbanku odnośnie EUR/GBP.

Dopóki poziom 109,86 nie zostanie pokonany, Commerzbank spodziewa się retestu sierpniowych maksimów 112,15 a następnie lipcowych szczytów pokrywających się z 200-tygodniową średnią ruchomą na 113,18.

Inwestuj na rynkach finansowych razem z brokerem STO, wykorzystując rekomendacje dużych banków inwestycyjnych.

Zapoznaj się z ofertą brokera i już teraz otwórz swoje pierwsze pozycje.

Strefa wsparcia wskazywana przez Commerzbank pokrywa się dodatkowo z 38,2% zniesienia Fibonacciego, co może zwiększać szansę na popytowe odbicie. Przed dotarciem do oporów wspominanych przez bank warto uważać jednak na poziom 111,40, gdzie przebiegają maksima z maja.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here