Naga Markets


Wczorajsza konferencja FED przebiegła zgodnie z oczekiwaniami rynku. Rezerwa Federalna podniosła stopy proecntowe o 25 pb. do poziomu 2.00%. Reakcja EUR/USD na te informacje była niejednolita. Dziś analityk Commerzbanku, Axel Rudolph komentuje dalszy kurs EUR/USD przed decyzją EBC i uzasadnia swoją opinię technicznymi aspektami wykresu. 


Kluczowe poziomy dla EUR/USD: 1,1725 i 1,1855

Według analityka Commerzbanku dopiero, gdy cena powróci poniżej poziomu 1,1725 możemy zobaczyć znaczące spadki na tej parze walutowej oraz powrót do głównego trendu zapoczątkowanego w kwietniu br.

Korekta wzrostowa na EUR/USD zbliża się do 1,1855, czyli 38,2% zniesienia Fibonacciego.” –skomentował Rudolph. “Powyżej 1,1855 szukamy rozszerzenia w przedziale 1,1875 – 1,1990“.

Przebicie wczorajszego low (13 czerwca) na poziomie 1,1725 powinno przywrócić presję na spadki do poziomu 1,1616, gdzie znajduje się szczyt z maja 2016 r. Poniżej 1,1415 docelowym poziomem jest 1,1186, gdzie wypada 61,8% zniesienia Fibonacciego“. – podsumował analityk.

Spadkowa koncepcja na EUR/USD Commerzbanku jest bardzo zbliżona do tej, którą podał ostatnio do opinii publicznej mBank. Po wczorajszej konferencji na interwale H4 utworzył nam się pin bar, i wiele wskazuje na to, że impuls wzrostowy na EUR/USD będzie na razie kontynuowany i być może zobaczymy atak na szczyt z zeszłego tygodnia.Coinquista

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułUK: Drugi mocny miesiąc dla sprzedaży detalicznej. Jak reaguje funt?
Następny artykułWprowadzenie do analizy technicznej – praktyczny webinar już dziś!
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here