Naga Markets


Jeszcze przed miesiącem rynek wyceniał jedno euro na ponad 1,23 USD. Dziś kurs pary walczy o utrzymanie się powyżej 1,1850. Choć początek sesji europejskiej przynosi pewne wzrosty wyceny euro, to analitycy Commerzbank są pewni – szybkiego powrotu do rynku byka nie będzie.


W ostatnich dniach obserwowaliśmy sporą przecenę na wykresie eurodolara, który przetestował i odbił się od średniej z ostatnich 55 tygodni znajdującej się w rejonie 1,1830. To właśnie te okolice zdaniem analityków Commerzbank są obecnie kluczowe dla rynku.

Oczekiwalibyśmy teraz korekty do okolic zniesienia 23,6 lub 38,2 ostatnich spadków czyli do poziomów 1,1962/1,2050. Ten ruch zbiega się również z szczytami z listopada i grudnia zeszłego roku, co dodatkowo wzmacnia znajdujący się tam opór. Para powinna pozostać jednak pod presją średniej 200 DMA znajdującej się obecnie w rejonie 1,2019 – czytamy w dzisiejszej analizie rynkowej banku. Analitycy Commerzbank prognozują konsolidację jaka ma nastąpić po wzrostowej korekcie w rejon 1,2050. EURUSD powinno utrzymać się w pobliżu 1,1830, czyli wspomnianego już poziomu średniej 200 WMA.Coinquista

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułVigo System [VGO] – koniec długotrwałej korekty? – analiza na zamówienie
Następny artykułKomentarz walutowy – Iran atakuje w Syrii
Adam Rak redaktor Comparic.pl
Redaktor Comparic.pl. Odpowiedzialny również za dział Wideo Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Z inwestycjami związany od 2011 roku, pierwsze doświadczenia zdobywał na GPW. Forex poznał na pierwszym roku studiów, a od końca 2013 roku jest aktywnym traderem. Jego inwestycje mają charakter typowo spekulacyjny, rzadko utrzymuje otwarte pozycje dłużej niż kilka godzin. Wyznaje zasadę wyższości księgowanych zysków, nad zyskami papierowymi. W handlu wykorzystuje głównie Price Action posiłkując się poziomami Fibonacciego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here