Naga Marketskangury o świciePodczas dzisiejszej sesji kurs AUD/USD kształtuje się na poziomie 0,7102, co oznacza spadek o 0,46%. Analitycy z Commerzbanku nie są jednak nastawieni na dalszą przecenę, wręcz przeciwnie, w najbliższym czasie spodziewają się wzrostów kursie dolara australijskiego.


Cytaty analityków Commerzbanku:

  • „Opowiadamy się wzrostami na AUD/USD, należy brać jednak pod uwagę silny opór – mianowicie 0,7207 (gdzie kurs odbijał pod koniec lutego) i 0,7211 – średnia z 200 sesji. Jeżeli doszłoby do spadków to oczekujemy reakcji popytu przy 0,7078.”
  • „Działania cenowe w styczniu były wyczerpujące – rynek wyznaczył formację młota, która zapowiada odwrócenie. Sugeruje to, że ruch w dół zakończył się. Wyjście powyżej 0,7295 da sygnał do ruchu w kierunku 0,7394.”

Zobacz także: Kurs EUR/USD coraz niżej, szansa na test 1,1230

Sytuacja techniczna na wykresie

Według mnie, na kursie dolara australijskiego do dolara amerykańskiego (USD), istnieje szansa na realizację formacji odwróconej głowy z ramionami. Wybicie linii poprowadzonej po ostatnich wierzchołkach byłoby sygnałem do wzrostów. Zauważmy, że wtedy rynek pokonałby również 200 sesyjną średnią kroczącą. Wsparciem pozostaje strefa wynikająca z położenia lewego ramienia formacji – okolice 0,7030.

Kurs dolara australijskiegoConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here