Naga MarketsW trakcie środowego przedpołudnia popularny kabel testuje poziom 1,4100. GBPUSD nie było tak wysoko od połowy 2016 roku co zdaniem analityków Commerzbank może być niebezpieczne. Bank ostrzega przed zbytnim optymizmem i zwraca uwagę na pierwsze symptomy zbliżającej się korekty. 


Price Action na GBPUSD doprawdy nas zaskakuje, lecz za wzrosty odpowiada w głównej mierze słaby dolar – przyznają analitycy w swoim dzisiejszym komentarzu walutowym. To co ostrzega Commerzbank przed nadchodzącą wyprzedażą to liczne dywergencje, które pojawiły się na wykresie intraday GBPUSD.

Odbierz darmowy Big Bank Report 

Analizując wykres i porównując go z wartościami RSI(14) otrzymujemy przejrzysty obraz, który ostrzega nas przed możliwą korektą – czytamy w publikacji banku. Rynek nadal generuje silny popyt powyżej 1,3530. Chętnie ujrzelibyśmy korektę do okolic 1,3795/1,3660. Kluczowym wsparciem, które będzie przesądzać o trendzie w kolejnych miesiącach jest rejon 1,3350 – podsumowuje Commerzbank.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułBOŚ obniża cenę docelową dla akcji KGHM do 143 zł
Następny artykułWstępne odczyty PMI wspierają euro
Adam Rak redaktor Comparic.pl
Redaktor Comparic.pl. Odpowiedzialny również za dział Wideo Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Z inwestycjami związany od 2011 roku, pierwsze doświadczenia zdobywał na GPW. Forex poznał na pierwszym roku studiów, a od końca 2013 roku jest aktywnym traderem. Jego inwestycje mają charakter typowo spekulacyjny, rzadko utrzymuje otwarte pozycje dłużej niż kilka godzin. Wyznaje zasadę wyższości księgowanych zysków, nad zyskami papierowymi. W handlu wykorzystuje głównie Price Action posiłkując się poziomami Fibonacciego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here