Naga Markets

Jak zauważono na początku dzisiejszej analizy, EURUSD podczas czwartkowej sesji ma spore szanse na… konsolidację wokół obecnych poziomów. Mimo to, analitycy Commerzbank w swoim dzisiejszym przeglądzie technicznym namawiają swoich klientów do ostrożnej sprzedaży pary, gdyż prognozy dotyczące EURUSD pozostają niedźwiedzie. Dzięki usłudze FxWatcher możemy bliżej zapoznać się z technicznym poglądem Commerzbank na główną parę walutową.


Średnioterminowe prognozy dla EURUSD pozostają niedźwiedzie – przekonują analitycy banku. Euro odnotowało solidny skok przez noc jednak wpisuje się to w scenariusz korekcyjny jaki stworzyliśmy na początku tego tygodnia. Dopiero potwierdzone przebicie okolic 1,07 będzie sygnałem, że obecna tendencja rynkowa ma szanse utrzymać się w dłuższym terminie.Porażka w pobliżu wsparcia umiejscowionego na poziomie Fibonacciego (1,0555) powina stanowić dobre preludium do dalszych spadków – najprawdopodobniej w okolice 1,0494 a następnie styczniowego dołka 1,0352/40.

Gdzie uznamy że się pomyliliśmy?

W momencie powrotu ceny powyżej średniej 200 okresowej na wykresie dziennym (1,0852). Wówczas powrót w okolice zniesienia 50% (1,0978) stanie się głównym scenariuszem rynkowym.

EURUSD w krótkim terminie (1-3 tygodnie)

Prawdopodobnie para zmierza w kierunku dolnego ograniczenia kanału spadkowego w okolicach styczniowego dołka 1,0340.

EURUSD w długim terminie (1-3 miesiące)

NED

Głównym scenariuszem długoterminowym jest powrót w rejon styczniowego dołka. Po przetestowaniu przez cenę okolic 1,0352/40, EURUSD prawdopodobnie będzie zmierzać dalej ku psychologicznemu wsparciu 1,0000.

Czy da się zarabiać na podstawie rekomendacji banków? Sprawdź to odbierając darmowy raport TUTAJ!

Strategia Commerzbank

Ostrożny short z 1,0645, ewentualne dobranie na 1,0670. Stop loss powyżej 1,0740, take profit na 1,0375.Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here