Naga MarketsCommerzbank AG – drugi co do wielkości bank w Niemczech z siedzibą we Frankfurcie nad Menem znów wydaje notę z najważniejszymi poziomami dla pary EUR/USD na najbliższe dni handlu. W centrum uwagi 1.15080 jako kluczowy opór.


W poprzedniej nocie analityk banku Axel Rudolph przytaczał poziom oporowy na parze na poziomie 1.15080 – dziś opór zdaje się nabierać na sile. Bank wydał również kolejne rekomendowane poziomy na wypadek wybicia aktualnego wsparcia, w którym analitycy szacowali ustabilizowania kursu.

Para EUR/USD przetestowała szczyty z listopada 2016 roku na poziomie 1.1300 gdzie kurs stabilizuje się jak oczekiwaliśmy. Jeśli jednak dojdzie do dalszego spadku i dzienny wykres zamknie się poniżej 1.1300 / 1.1296, wówczas kolejnym celem będzie zniesienie 61.8% Fibonacci z listopadowych i czerwcowych szczytów z 2017 r będący na poziomie 1.1187

EUR/USD rekomendowane poziomy

Na chwilę obecną wykres zareagował prawie 100 pipsową zwyżka po ówczesnym teście przytaczanego już poziomu 1.1300. W chwili obecnej prawie 140 pipsów dzieli cenę od strefy oporowej, co nie stanowi dużego zasięgu, a co za tym idzie – poziom jest w osiągalny w trakcie jednej sesji, jeśli tylko strefa popytowa się uaktywni.

Warto wspomnieć, że dziś o godzinie 14:30 są istotne dane dla USA, więc zmienność na parze w tych godzinach powinna być większa.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułAmerykański KNF prześwietla E. Muska. Chodzi o pojedynczego tweeta!
Następny artykułLira turecka – straciła ponad 25% w ciągu tygodnia
Od roku 2012 działa jako Trader na rynku OTC/FX jako daytrader. Założyciel Klubu Inwestora „New Vision Trading” (dawniej Trading Club Szczecin) w roku 2016 i działającą w formie grupy facebookowej oraz czatu dla inwestorów do dziś. Prelegent wielu paneli dyskusyjnych nt. rynków finansowych. Twórca autorskiej strategii "PSV" - podejścia do inwestycji krótkoterminowych (2016/2017). Pasjonat ekonomii, inwestycji kapitałowych, wyznawca i propagator idei social-learningu. Działania i trafność analiz, które wykonuje, zostały bardzo docenione przez wielu traderów i inwestorów. Skutkowało to m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację FxCuffs w kategorii Analityk Roku 2016 oraz kolejną nominacją za rok 2018.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here