Naga MarketsSzefowa analizy technicznej FICC w Commerzbanku – Karen Jones, zauważa, że para EUR/USD nadal ma przed sobą trudne poziomy do pokonania na strefie 1.1745 – 1.1790. 


Dział analizy drugiego co do wielkości banku w Niemczech, Commerzbank, wydaje aktualną notę dotyczącą pary EUR/USD na nadchodzące dni.

Analitycy banku wskazują w nocie: “W piątek EUR/USD nadal odbijało się od oporu znajdującego się na obszarze 1.1745/50 i high wytworzonego w lipcu na poziomie 1.1790. Wymienione poziomy oporowe nadal powinny stanowić poważną barierę krótkoterminową dla ewentualnych dalszych wzrostów pary. W przypadku przejścia tych granic – następnym poziomem są poziomy 1.1853 będący high z połowy czerwca, i poziomy 1.1917 gdzie przebiega 55-tygodniowa średnia krocząca. Uważamy, że niedawny powrót pary z poziomu 1.1301 był dla rynku znaczącym zwrotem“.

EUR/USD D1 – przegląd poziomów analityków

Analitycy wskazują zatem kolejne znaczące strefy oporowe oraz dodają, że poziom wsparcia wyznaczony przed dwoma tygodniami jako znaczący (1.1300) okazał się silną strefą wsparcia i zarazem najlepszym miejscem średnioterminowego odbicia pary. Dodatkowo analitycy wskazują, że poprzedni opór na poziomie 1.15080 jest aktualnie wsparciem dla całości układu wzrostowego.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here