Naga MarketsDziś tj. 27 czerwca szef analizy technicznej FICC w Commerzbanku, Karen Jones komentuje dalszy kurs popularnego europejskiego crossa walutowego EUR/GBP i uzasadnia swoją opinię technicznymi aspektami wykresu.


“EUR/GBP bez wątpienia pozostaje poniżej 200-dniowej średniej kroczącej, która na interwale D1 biegnie w okolicach poziomu 0,8820. Dopóki cena pozostaje pod średnią mamy dalej negatywny sentyment rynku. Bezpośrednio powyżej MA 200 mamy istotny poziom 0.8842, który jest lokalnym szczytem, osiągniętym 7 maja br. i zbiega się to ze średnią MA 55 na interwale W1.” Commerzbank wskazuje ten poziom jako kluczowy do przebicia, jeśli myślimy o dalszych wzrostach na tej parze walutowej. Najbliższe poziomy wsparcia to  0.8700 oraz 0,8620, które jednocześnie są  dołkami cenowymi w miesiącach maj i kwiecień ubiegłego roku. Na wykresie kolorem czerwonym została zaznaczona średnia MA 200, kolorem niebieskim dopasowana MA 55 z interwału W1.

“Powyżej  MA 55 interwału tygodniowego, po przebiciu poziomu 0.8859 spodziewamy się dojścia w okolice tegorocznych maksimów na poziomie 0.8969  z docelowym poziomem dla wzrostów 0.9034 z października ubiegłego roku” – skomentowała Karen Jones.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułWozniak (Apple): Zbliża się bańka na rynku kryptowalut
Następny artykułO wykresach ani słowa: EUR/GBP, EUR/CAD, CHF/JPY
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here