Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Te artykuły również Cię zainteresują
Spółka koncentruje swą działalność na projektowaniu, wykonywaniu i dostarczaniu systemów informatycznych, obejmujących oprogramowanie, sprzęt komputerowy i sieciowy.

comarch

Comarch porusza się w ostatnim czasie w silnym trendzie wzrostowym, który powili zaczyna wpisywać się w kanał. Aktualnie cena znajduje się blisko dolnej krawędzi oraz na lokalnym wsparciu. Podczas wczorajszej sesji, na lekko podwyższonych obrotach doszło do prawie 4% zwyżki. Może to być początek kolejnej fali wzrostowej, gdyż korekta trwa już dosyć długo. Wybicie poziomu 110 zł powinno skutkować atakiem na poprzednie szczyty.Conotoxia

Medicalgorithmics SA jest producentem i dostawcą innowacyjnej technologii w obszarze zdalnej diagnostyki kardiologicznej.

medicalg

Także na odrobinę wyższych niż zazwyczaj obrotach doszło wczoraj do odbicia od lokalnego wsparcia, które tworzy poprzedni wierzchołek. Spółka nieźle radzi obie w ostatnim czasie notując długie, wzrostowe serie. Wydaje się, że lada moment nastąpi atak na kluczowy opór okolic 240 zł. O możliwych wzrostach informowaliśmy 10 grudnia ubiegłego roku.


Narzedzia-analizy-technicznej-spolek-gieldowych.pdf---2014-09-22-11.31.59-300x296 Odwiedź na nasz facebookowy profil giełdowy: Techniczna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zajrzyj do Strefy E-Learn – czekają tam na Ciebie materiały edukacyjne, pełne wersje szkoleń video oraz ebooki o tematyce inwestycyjnej. Wszystko za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here