Naga MarketsPrzyłącz się do dyskusji na największej polskojęzycznej grupie poświęconej GPW na Facebooku – Zyskowna strona giełdy. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Spółka koncentruje swą działalność na projektowaniu, wykonywaniu i dostarczaniu systemów informatycznych, obejmujących oprogramowanie, sprzęt komputerowy i sieciowy.

Spółka zyskała w trakcie ostatniej sesji ubiegłego tygodnia 2,3%. Trzy ostatnie sesje tygodnia należały do wzrostowych, dzięki czemu udało się odrobić sporą część strat i cały tydzień zakończył się jednie 2% pod kreską. Ostatnio pojawiła się pozytywna informacja dotycząca większego o 5-10% portfela zamówień spółki na ten rok. Obecnie obserwujemy odbicie od linii trendu i wsparcia w rejonie 200 zł. Jeżeli tendencja ma być kontynuowana to cena powinna rosnąć w kierunku maksimów trendu.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Bytom SA specjalizuje się w dystrybucji kolekcji formalnej mody męskiej.

Miniony piątek przyniósł 2,5% wzrosty przy najwyższych obrotach w całym tygodniu. Był to już trzeci tydzień w ramach konsolidacji z wyraźnie dłuższym dolnym cieniem świecy W1. Dynamika wcześniejszych wzrostów i wsparcie wolumenu każą przypuszczać, że niebawem dojdzie do przełamanie oporu, przy którym obecnie się znajdujemy. Mowa o poziomie okolic 2,80 zł. Trwałe wyjście ponad opór powinno skutkować kontynuacją zwyżki z pierwszym celem w okolicach 3,10 zł. O szansach na wzrosty piszemy od 24 kwietnia.

 

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here