Naga MarketsPrzyłącz się do dyskusji na największej polskojęzycznej grupie poświęconej GPW na Facebooku – Zyskowna strona giełdy. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Comarch jest producentem rozwiązań informatycznych oraz integratorem.

Spółka rozpoczęła wtorkową sesję od silnego wystrzału w górę. Już na początku sesji zwyżka przekraczała poziom 8%, mimo że nie towarzyszyły jej podwyższone obroty. Była to reakcja na pozytywną informację dotyczącą wygrania przetargu na utrzymanie systemu informatycznego ZUS. Informacja ta trafiła na dość wyprzedany rynek, który spada od początku maja. Pozytywna reakcja nie dziwi, brak jednak wyższych obrotów oraz problem z utrzymaniem porannego sukcesu, stawia pod znakiem zapytania tę zwyżkę. Patrząc na wykres, widać że cena zatrzymała się na kluczowym oporze przy 180 zł. Niewiele wyżej przebiega linia trendu. Wydaje się więc, że była to jednodniowa poprawa nastrojów, którą może być trudno utrzymać w kolejnych dniach.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Agroton jest pionowo zintegrowanym przedsiębiorstwem produkcji rolnej o zróżnicowanym profilu, prowadzącym działalność we wschodniej Ukrainie.

Spółka zaliczyła wczoraj kolejną udaną sesję. Tym razem akcje drożały o ponad 6%, co można uznać za kontynuację zwyżki z poniedziałku, kiedy kurs wzrósł o 8%. Wynik tygodnia już teraz jest więc imponujący, co na tle spadającego od końca kwietnia rynku wygląda dość ciekawie. Od początku października cena jednak już nie spada, a wybicie z utworzonej konsolidacji może wskazać dalszy kierunek. Obecnie, dość blisko jest do wybicia górą. Kurs testuje właśnie kluczowy opór. Jego ewentualne wybicie powinno oznaczać zwyżkę przynajmniej do linii trendu lub nawet okolic kolejnego oporu przy 5,70 zł.

Korzystasz z narzędzi analitycznych na portalu Trading View? Teraz możesz tam śledzić także nasze analizy spółek z GPW

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here