Naga MarketsColumbus Energy wyemituje do 9,5 mln akcji serii E o wartości do 17,96 mln złColumbus Energy podjął uchwałę w formie aktu notarialnego w sprawie podwyższenia kapitału zakładowego spółki w granicach kapitału docelowego w drodze emisji nowych akcji serii E w ramach subskrypcji prywatnej, wyłączenia w całości prawa poboru dotychczasowych akcjonariuszy, zmiany statutu spółki oraz ubiegania się o wprowadzenie akcji serii E do obrotu zorganizowanego, podała spółka.

Finax

Columbus Energy wyemituje nowe akcje serii E

“Na mocy uchwały zarząd spółki postanowił podwyższyć kapitał zakładowy o kwotę nie mniejszą niż 5 484 780 zł i nie wyższą niż 17 955 000 zł w drodze emisji nie mniej niż 2 902 000 i nie więcej niż 9 500 000 akcji zwykłych na okaziciela serii E o wartości nominalnej 1,89 zł każda” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Zarząd wskazuje, że emisja akcji serii E w ramach kapitału docelowego następuje w celu realizacji postanowień programu motywacyjnego. Emisja akcji serii E w ramach kapitału docelowego, w celu realizacji postanowień programu motywacyjnego – nie wpływa na maksymalną liczbę nowych akcji, podsumowano.

8 stycznia br. Columbus Energy informował, że podjął decyzję o rozpoczęciu czynności zmierzających do przeprowadzenia podwyższenia kapitału zakładowego spółki oraz zaoferowania pożyczkodawcom i obligatariuszom do 28,29 mln nowych akcji, a także zrealizowania programu managerskiego.

Columbus Energy podaje, że jest liderem rynku mikroinstalacji fotowoltaicznych w Polsce. Spółka jest notowana na rynku New Connect.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here