Naga MarketsColumbus Energy w ciągu 3 lat chce dysponować mocami ok. 1000 MWpColumbus Energy chce coraz więcej inwestować w OZE i dysponować własnymi mocami wytwórczymi rzędu ok. 1000 MWp z farm fotowoltaicznych i wiatrowych, poinformoewał wiceprezes Columbus Energy Janusz Sterna. “Chcemy mieć swoje zielone aktywa energetyczne i dostarczać prąd naszym klientom” – powiedział wiceprezes Sterna w rozmowie z ISBnews.

Dodał, że w ciągu trzech lat spółka powinna dysponować ok. 1000 MWp zdolności wytwórczych z farm fotowoltaicznych i wiatrowych

Obecnie portfolio projektów na różnym etapie deweloperskim to ok. 2000 MW, które stopniowo są przygotowane do realizacji. Spółka współpracuje z deweloperami i jeśli jest taka potrzeba, wspiera ich technologicznie i finansowo.

Te artykuły również Cię zainteresują
Wiceprezes dodał także, że obecnie Columbus Energy jest “aktywny” w kilku akwizycjach dotyczących budowy farm fotowoltaicznych i wiatrowych i nie jest wykluczone, iż jeszcze przed końcem tego roku możliwe będzie zrealizowanie transakcji kupna aktywów.

Columbus Energy podaje, że jest liderem rynku mikroinstalacji fotowoltaicznych w Polsce. Spółka jest notowana na rynku NewConnect.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here