Naga MarketsColumbus Energy sfinalizował przejęcie Vortex Energy - Obrót za 1,7 mln złPrezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) wydał zgodę na nabycie przez Columbus Energy 1 700 udziałów, czyli 100% w kapitale zakładowym Vortex Energy – Obrót, za cenę 1,7 mln zł i transakcja została sfinalizowana, podała spółka.

Columbus Energy sfinalizował przejęcie spółki

“Tym samym spełniony został warunek zawieszający warunkowej umowy nabycia udziałów, zawartej 2 lutego 2021 r. […], czego konsekwencją jest przejście własności udziałów na Columbus. Cena nabycia udziałów w kwocie 1 698 249 zł została już przez Columbus uiszczona” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Vortex prowadzi działalność w zakresie wspierania rozwoju Odnawialnych Źródeł Energii w Polsce poprzez tworzenie przede wszystkim bezpiecznych i elastycznych rozwiązań handlowych maksymalizujących zyski wytwórców ze sprzedaży ich zielonej energii. Posiada zarówno certyfikowaną wiedzę z zakresu branży OZE jak i funkcjonalną wynikającą ze zdobytego doświadczenia. Nabycie udziałów Vortex oznacza rozszerzenie działalności Columbus w zakresie obrotu energią elektryczną pochodzącą z OZE, podano również.

Columbus Energy podaje, że jest liderem rynku mikroinstalacji fotowoltaicznych w Polsce. Spółka jest notowana na rynku New Connect.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here