Naga MarketsColumbus Energy ma list intencyjny z Votum ws. partnerstwa w OZEWarszawa, 24.09.2021 (ISBnews) – Columbus Energy i Columbus Elite zawarły z Votum i Votum Energy list intencyjny w sprawie rozpoczęcia rozmów zmierzających do zawarcia partnerstwa strategicznego w branży odnawialnych źródeł energii (OZE), podała spółka. Negocjacje w sprawie wspólnego przedsięwzięcia powinny zakończyć się do 8 października br.

„W liście intencyjnym strony wskazały, że ich zamiarem jest realizacja wspólnego przedsięwzięcia opartego na zasadach synergii i wykorzystania potencjału doświadczenia biznesowego każdej ze stron (tj. doświadczenia rynkowego, wiedzy i zaplecza technologicznego Columbus i Columbus Elite S.A. oraz profesjonalnej sieci dystrybucyjnej oraz posiadanych know-how i doświadczenia w zakresie sprzedaży usług na rzecz konsumentów Votum S.A. oraz Votum Energy S.A.) w obszarze oferowania i realizacji usług na rzecz konsumentów” – czytamy w komunikacie.Warunki i forma ewentualnej współpracy zostanie uregulowana w umowach po przeprowadzeniu negocjacji, które powinny zakończyć się do 8 października 2021 r. W okresie prowadzenia negocjacji Columbus oraz Columbus Elite posiadają wyłączność na rozmowy z Votum i Votum Energy w zakresie objętym postanowieniami listu intencyjnego, podano także.

„Zarząd Columbus wskazuje, iż list intencyjny jest pierwszym krokiem do nawiązania współpracy oraz stanowi wyraz woli stron w zakresie podjęcia i prowadzenia negocjacji i działań dotyczących realizacji wspólnego przedsięwzięcia, jednakże nie tworzy żadnych wiążących zobowiązań dla którejkolwiek z jego stron” – czytamy dalej.

Columbus Energy podaje, że jest liderem rynku mikroinstalacji fotowoltaicznych w Polsce. Spółka jest notowana na rynku New Connect.

(ISBnews)Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

invest

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here