Naga MarketsColian Holding SA jest silną grupą kapitałową producentów słodyczy spod znaku Jutrzenki, Goplany, Kaliszanki oraz firmy Ziołopex – producenta, eksportera i importera przypraw, herbat oraz bakalii.

colian w1

Na wykresie tygodniowym kurs po raz kolejny przetestował ponad 2 letnią linię trendu. Na tym interwale tworzy się świeca, która wygląda bardzo optymistycznie czyli prowzrostowo, aczkolwiek należy poczekać do końca tygodnia. Ponadto mamy test strefy wsparcia, która już kilka razy doprowadzała do odbicia, a wcześniej także była zauważana jako opór, a także jesteśmy po sporej wielkości korekcie, największej w panującym trendzie.

colian d1

Na wykresie dziennym widzimy trzeci udany test wsparcia, który tym razem łączy się z linią trendu. Widać, że okolica 2,80 zł naprawdę działa. Dwie ostatnie świece to pin bary pokazujące zaangażowanie popytu w tym miejscu. Prawdopodobnie będziemy mieli do czynienia ze wzrostem do poziomu 3,20 zł czyli poprzedniego, lokalnego szczytu.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek na zamówienie lub w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułBlok po 22 – 14 październik 2014: EUR/USD, USD/JPY, EUR/GBP
Następny artykułUSD/JPY: czyżby czas na wzrosty?
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here